Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Keraamikakursus vanalinnas Meistrite Hoovi Keraamikakojas

Kingitus sisaldab põnevat keraamikakursust (2 x 2 tundi).

Hind 38.00 – 190.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

Tunne isetegemisest rõõmu meie oma armsas ja hubases Tallinna vanalinnas!

Meistrite Hoovi Keraamikakoda asub Tallinna vanalinnas, vaid sadakond sammu Raekoja platsist Meistrite Hoovi lõpus. Hoovi on koondunud eri käsitööalade meistrid, kes ühendavad vanu ja kaasaegseid käsitöötraditsioone. Keraamikakojas kasutatakse kvaliteetseid kõrgkuumussavi ja -glasuure, mis on mõeldud väga vastupidavate skulptuuride, ehete või kodus-köögis kasutatavate nõude valmistamiseks.

Kingitus sisaldab põnevat keraamikakursust (2 x 2 tundi). Osaleja saab tutvuda keraamikakoja tööde ja tegemistega ning voolida juhendaja abiga savist eseme. Esimene kord klient voolib kauni savist taiese. Teisel korral (umbes paari nädala möödudes, kui ese on kuivanud ja ettepõletatud), saab tulla oma eset glasuurima (juhendajaga eelnevalt kokkulepitud ajal), siis läheb glasuuritud taies uuesti ahju ja põletatakse kõrgkuumusel kivikõvaks. Kui ei ole võimalik teisel korral tulla, glasuuritakse taies Sinu eest. Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale, juhendamist, glasuurimist ja põletusi. Keraamikakoja poolt on ka kuum jook ning suupisted.

 • Kehtivus
  3 kuud, aastaringselt
 • Asukoht
  Tallinn
 • Kestvus
  2 x 2 tundi
 • Osalejaid
  1-6

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Lisainfo

Vajalik eelnev broneerimine. 

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Meistrite Hoovi Keraamikakoda
Vene 6, Tallinn (vaata kaarti)
tel. 56464075

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×