Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

RealityGame põgenemismängud ''Radiatsioon'' ja ''Põgenemine vanglast'' kuni 5-le

Kingitus sisaldab põgenemismängu RealityGame mängutoas kuni 5-liikmelisele seltskonnale

Hind 55.00 – 65.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

RealityGame mängutuba pakub erilist aja veetmise võimalust nii peredele, sõpradele kui ka kolleegidele. Nimelt saavad osalejad end äärmiselt ebatavalises õhkkonnas proovile panna, testida oma nutikust ja oskuseid ning otsida väljapääsu uskumatult usutavana näivast vanglast.

"Põgenemine vanglast" mängu kontseptsioon: Teid lavastati süüdlaseks finantspettuses. Kohus määras teile 10 aastat vangistust, apellatsiooniõiguseta. Ainus võimalus pääsemiseks on põgenemine. Teile naeratas õnn ja tekkis võimalus põgenemiseks. Haarake härjal sarvist ja leidke oma tee vabadusse. Kiirustage, teil on aega ainult üks tund!

"Radiatsioon" mängu kontseptsioon: Eriteenistused said informatsiooni planeeritavast terrorirünnakust tuumaelektrijaamale. Peainseneri kahtlustatakse sidemetes terroristidega. Kuna otsesed tõendid puuduvad, siis salajase operatsiooni käigus, koodnimetusega "Radiatsioon", saadetakse elektrijaama töötajate hulka eriteenistuse agendid, et läbi viia uurimine. Kuid imelikul kombel salajase operatsiooni esimesel päeval kaob peainsener jäljetult. Eriteenistuse agentidel tuleb välja selgitada, kas see on juhuste kokkulangemine või kellegi salakaval plaan.

"Radiatsioon" on innovaatiline ja tehnoloogiast tulvil põgenemistuba, mis on täiesti ainulaadne oma kõrgtehnoloogilise teostuse poolest.

Reeglid on lihtsad – märgake detaile, otsige peidikuid, lahendage mõistatusi, et leida väljapääs RealityGame põgenemistubadest.

Kingitus sisaldab põgenemismängu "Põgenemine vanglast" või "Radiatsioon" RealityGame mängutoas kuni 5-liikmelisele seltskonnale.

 • Kehtivus
  6 kuud, aastaringselt
 • Asukoht
  Tallinn
 • Kestvus
  1 tund
 • Osalejaid
  1-5

Lisainfo

 • Kingitus on sobilik alates 14. eluaastast
  • Lapsed vanusevahemikus 7- kuni 13-eluaastat võivad mängus osaleda ainult koos täiskasvanud saatjaga
 • Vajalik eelnev broneerimine

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Aadress:
Mustamäe tee 130, Tallinn (vaata kaarti)

tel. 58080018
info@realitygame.ee

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×