Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Maitserännak kahele maalilises Kuressaares restoranis Saaremaa Veski!

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti hinnatud Kuressaare restoranis Saaremaa Veski

Hind 50.00 – 70.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti hinnatud Kuressaare restoranis Saaremaa Veski. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 3-käiguline õhtusöök 50 €
   *Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida
  • 3-käiguline õhtusöök koos sommeljee poolt valitud joogipaketiga 70 €
   *Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Joogipakett hõlmab sommeljee poolt valitud sobivat veini iga käigu kõrvale, samuti vett ning kohvi või teed. Pakkumine kehtib alates 18. eluaastast! Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!
 • Palume maitserikas külastus eelnevalt broneerida (tel. 453 3776), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
 • Kehtivus
  3 kuud, aastaringselt
 • Asukoht
  Kuressaare
 • Kestvus
  Määramata
 • Osalejaid
  2

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Lisainfo

Veski on rajatud 1899. aastal Kuressaare esimese apostliku õigeusu kiriku kohale, mis 1780ndate alguses linna tabanud tulekahjus maha põles. Antud veski oli töökorras kuni 1941. aastani. Sõja puhkedes saeti tiivad maha, et vaenlased ei saaks nende abil mingeid signaale anda. Ajaloost on teada, et Esimeses Maailmasõjas olid prantslased andnud tuulikute tiibade liikumisega omadele teada vaenlase vägede liikumissuunast ja isegi suurusest. Peale sõda kasutati veskit panipaigana ning möldri eluruume, mis asuvad eestvaates vasakule väljaulatuvas osas, korterina.

Et parandada toitlustustingimusi Kuressaares seoses turistide arvu järsu suurenemisega alates 1960ndate lõpust, alustati 1972.aasta sügisel arhitekt Fredy Tompsi projekti järgi tuuliku restaureerimist kohvikuks. Sisekujunduse on teinud arhitekt Aet Maasik ja töid juhatas Jaan Mitt. Restaureerimise käigus püüti säilitada hollandi tüüpi kivituuliku algseid konstruktsioone. 4.jaanuaril 1974.aastal avati kohvik Veski külastuseks. Kohe peale avamist, muutus kohvik üheks külastatavamaks paigaks siin linnas ning oleme tänaseks vanim töötav toitlustusasutus Kuressaares. 

„Veski” on kuulutatud vabariikliku tähtsusega arhitektuurimälestiseks. 2009. aastal valiti Veski Saare maakonna Parimaks Turismiettevõtteks ja lisaks pälvis Veski Eesti Vabariigi Kultuuriministeeriumi tänukirja “Aasta tegu kultuuris” pärimusmuusika ürituste korraldamise eest. Veskit tunnustati Saare maakonna Kaunima Kodu tiitliga 2010. aastal ja Eesti Vabariigi presidendi Kaunima Kodu tiitliga 2011. aastal. 2014. aastal tähistas Veski töötava toitlustuskohana 40. juubelit ja veski hoone 115. juubelit. 2015. aasta apriilist kannab tuulik Saaremaa Veski nime ja on tuntud kui heade Kohalike Maitsete Koda.

Naudi tõeliselt lummavaid maitseid erilises Saaremaa Veskis! 

Jälgi Saaremaa Veski tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Saaremaa Veski
Pärna tn 19, Kuressaare (vaata kaarti)
tel. 4533776 / veski@saaremaaveski.eewww.saaremaaveski.ee


Restoran Saaremaa Veski on tunnustatud: 
Eesti Top50 restoran 2017.
Tripadvisor "Certificate of Excellence" 2015-2017.

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×