Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Meeleolukas sünnipäeva-safari Sangaste metsades

Pakkumine sisaldab osalemist sünnipäeva-safaril Sangaste metsades

Hind 49.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib ühele* ja sisaldab osalemist safari-stiilis sünnipäeval Sangastes
  * sünnipäeva-safari toimub 4-8 suuruses seltskonnas
  * soeta nii palju Chilli pakkumisi, kui on osalejad (laste osas küsi eraldi pakkumist)
 • Pakkumine hõlmab 4-6 tunnise safariretke kõiki kulusid (söök, tort, safarisõit, üllatused)
 • Palume sünnipäev eelnevalt registreerida (53401592 või sangastesafari@gmail.com), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Kehtivus
  31.03.19
 • Asukoht
  Sangaste
 • Riietus
  Vastavalt ilmale
 • Kestvus
  4-6 tundi
 • Osalejaid
  4-8
 • Hooaeg
  Talvisel hooajal
 • Lisainfo
  Minimaalne inimeste arv 4

Lisainfo

Unusta igavad sünnipäevad! Kutsu sõbrad Sangaste metsadesse safarile. Möllame lumes, kuulame vanu legende, tutvume Sangaste lossi ja rukkikülaga, sööme lõkketoitu ja katame sünnipäevalaua otse metsa!

Sangaste Safari missiooniks on pakkuda Sangaste külalisele meeldejäävat seikluselamust. Võib ju ka lihtsalt lossist läbi jalutada ning kusagil kohvikus kõhu täis süüa. Sootuks teine asi on teha seda kogenud giidi saatel, käia kohtades, kuhu muidu ei satu, kuulata lugusid ja seigelda maastikudžiibiga imelistes kohtades, kogeda rukkiküla imelisi maitseid ning laadida end täis adrenaliini ja positiivset energiat.

Sünnipäeva-safaril tutvume põhjalikult Sangaste lossiga, käime ka salakohtades, kuhu muidu ei satuta. Tegemist on Eesti ühe uhkeima ehitisega, mille rajas krahv Friedrich Berg Windsori lossi vähendatud koopiana. Lossis on nii gooti-, šoti- kui araabia stiilis saalid, araabia keele oskajad saavad koguni seintelt koraani tekste uurida. Satume ka lossikeldritesse ja pööningule sealseid salakohti piiluma.

Seikleme safaridžiibil piki rukkikrahvi radu. Näeme mõisa viljakuivatit, veetorni, talle, kalatiike ja viljapuuaeda. Sõidame läbi Eesti liigirohkema dendropargi, külastame krahv Bergi hauda ning astronoom Struve tähetorni. Toidame metsloomi ja mekime metsamett.

Ronime Sangaste muinaslinnuse vallidel ja uudistame Kirgjärve põhja vajunud linna (muistend kirglikest õdedest, kelle pattude tõttu Sangaste muinaslinnus järve põhja vajus). Satume ka N. Liidu salajasse raketibaasi, kus omal ajal asus tuumalõhkepeade ladu.

Süütame lõkke ja õpime selgeks Ungari mustlasguljašši valmistamise. Katame sünnipäevalaua otse metsa, kõlistame klaase kokku ja lõikame lahti tordi. 

Soovi korral ja kokkuleppel pikendame sünnipäevasafari kasvõi nädala pikkuseks, käime jahil ja kalal, põikame Lätti või Venemaale, ööbime metsas või rabas, peame paintballi- või laserrelvalahinguid ja palju muud põnevat…

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Sangaste Safari

Aadress:

Sangaste Loss, Valga maakond (vaata kaarti)

Telefon: 53401592
E-mail: sangastesafari@gmail.com

www.sangastesafari.org

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×