Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Super Skyparki batuudi- ja mängukeskuse + SkyLab teaduskeskuse komplekspilet

Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab Super Skyparki batuudi- ja mängukeskuse + SkyLab teaduskeskuse komplekspiletit

Hind 12.00 – 16.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab Super Skyparki batuudi- ja mängukeskuse + SkyLab teaduskeskuse komplekspiletit
 • Chilli kaudu ostetud piletid tuleb Super Skyparki kassas vahetada pääsmete vastu
 • Batuudi- ja mängukeskuses ootavad sind:
  • Euroopa suurim batuudiala kogupindalaga 1500 m2
  • 10 meetri kõrgune ronimislinnak liuraja, laineliumäe, pehmeid palle tulistava kahuri ja pallimerega
  • minironila ja mängukiikedega väikelaste mänguala kuni 5-aastastele
  • seikluslik ronila, interaktiivne jalgpallisein, vigurjalgrattad, lauajalgpall ja palju muud
  • tutvu kindlasti ka Super Skyparki mängureeglitega
 • Teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat igas vanuses avastajatele, uurijatele, nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele
 • Kehtivus
  12 kuud
 • Asukoht
  Tallinn
 • Kestvus
  piiramatu
 • Osalejaid
  1
 • Hooaeg
  Aastaringselt

Lisainfo

Super Skypark – põrka Euroopa suurimal batuudialal, turni tohutusuures ronimislinnakus või korralda vahva peresünnipäev ühes meie omanäolistest peotubadest!

Jalgpalliväljaku suurune Super Skyparki mängukeskus pakub aktiivset meelelahutust ja mängurõõmu aastaringselt. Seda nii adrenaliinihimulisele täiskasvanule kui pere kõige väiksematele. Vaid ühe pääsmega avaneb Sulle hulk Eestis ja isegi Euroopas täiesti unikaalseid atraktsioone: Euroopa suurim batuudiala, 17 panoraamvaatega peotuba, 10 meetri kõrgune liumägedega ronimislinnak, väikelaste mänguala ja palju muud.

Euroopa suurim batuudiala – Kahtlemata suurim atraktsioon on kahest areenist koosnev batuudiala kogupindalaga 1500 m2. Eestis uue elamusena saab batuutidel mängida korvpalli ja rahvastepalli. Ava enda supervõimed – pane kahekordse saltoga pealt või põika rahvastepallis tagurpidisaltoga vastase viske eest ära. Sinu piiriks on vaid fantaasia! Erinevalt teistest batuudikeskustest on meie batuudid projekteeritud ja valmistatud Eestis, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ning vastavuse kõigile Euroopa Liidu nõuetele.

Majasuurune ronimislinnak – Lausa neljakorruselise maja ehk 10 meetri kõrguses ronimislinnakus saad lõputult turnida ja liugu lasta. Põhiatraktsioonideks on seitsme meetri pikkune liurada, mis loob hetkeks vabalangemise tunde ja neljarealine laineliumängi, kust saab sõpradega võidu alla tuhiseda. Lisaks pakub elevust pehmeid palle tulistav kahur ja pallimeri. Kõik linnaku elemendid vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja on ehitatud sertifitseeritud materjalidest.

Väikelaste mänguala – Turvaline ja arendav mänguala sobib kuni viieaastastele pereliikmetele. Alalt leiad nii minironila kui mängukiiged.

Super Skyparki käed-külge teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat igas vanuses avastajatele, uurijatele, nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele. See on koht, kus igale eksponaadile lausa peab käed külge panema!

Oleme vastavalt igaühe huvidele ja loomusele kokku pannud kolm erinevat teekonda:

Sulle meeldib teaduslikult lõbutseda? Klõpsi kogu nädala selfie-limiit korraga täis põnevate valgusefektidega või 300 peegli keskel või hoopis joonista peegelpildis. Lubame, et saad sõpradega jagamiseks väga lahedaid kaadreid!

Soovid end proovile panna ja enda või sõpradega võistelda? SkyLabis saad mõõtu võtta kisamises, hiigel-yo-yo käimatõmbamises, mõttejõuga asjade liigutamises ja paljus muus!

Eelistad rahulikult maailma avastada, end testida ja oma kätega ehitada? Tule testi oma tuju meeleolukuplis, lennuta salle tuuletorudes ja ehita megaklotsidega.

Kolmandik meie eksponaatidest on leiutatud ja valmistatud Eestis spetsiaalselt SkyLabi jaoks.

Lenda peale ja naudi mängurõõmu!

Ole kursis ka Super Skyparki Facebooki lehega!

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Super Skypark

Aadress:
Peterburi tee 2, Tallinn (vaata kaarti)
T1 Mall of Tallinn neljas korrus

Avatud:
iga päev 10.00-22.00

Telefon: 6565115
E-mail: info@superskypark.ee
www.superskypark.ee

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×