Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Seiklusrohke safariretk Sangastes

Pakkumine sisaldab kahepäevast safariretke koos majutuse, sauna ja söökidega Sangastes

Hind 99.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib ühele* ja sisaldab kahepäevast safari-stiilis talveretke Sangastes
  * safari toimub 4-8 suuruses seltskonnas
  * soeta nii palju Chilli pakkumisi, kui on osalejad (laste osas küsi eraldi pakkumist)
 • Pakkumine hõlmab kahepäevase safariretke kõiki kulusid (majutus, söök, saun, safarisõit, üllatused)
 • Palume safarile eelnevalt registreeruda (53401592 või sangastesafari@gmail.com), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Kehtivus
  31.03.19
 • Asukoht
  Sangaste
 • Kestvus
  2 päeva
 • Osalejaid
  4-8
 • Hooaeg
  Talvisel hooajal
 • Lisainfo
  Minimaalne inimeste arv 4

Lisainfo

Sangaste lossis on võimalik veeta puhkust eriti ekstreemselt, avastades krahv Bergi ajastut safaridžiibil.

Sangaste Safari missiooniks on pakkuda Sangaste külalisele meeldejäävat seikluselamust. Võib ju ka lihtsalt lossist läbi jalutada ning kusagil kohvikus kõhu täis süüa. Sootuks teine asi on teha seda kogenud giidi saatel, käia kohtades, kuhu muidu ei satu, kuulata lugusid ja seigelda maastikudžiibiga imelistes kohtades, kogeda rukkiküla imelisi maitseid ning laadida end täis adrenaliini ja positiivset energiat.

1. päev:

11:00 Saabumine, majutus, tee ja pirukas, start safarile. Tutvume põhjalikult Sangaste lossiga, käime ka salakohtades, kuhu muidu ei satuta. Tegemist on Eesti ühe uhkeima ehitisega, mille rajas krahv Friedrich Berg Windsori lossi vähendatud koopiana. Lossis on nii gooti-, šoti- kui araabia stiilis saalid, araabia keele oskajad saavad koguni seintelt koraani tekste uurida. Satume ka lossikeldritesse ja pööningule sealseid salakohti piiluma.

Seikleme safaridžiibil piki rukkikrahvi radu. Näeme mõisa viljakuivatit, veetorni, talle, kalatiike ja viljapuuaeda. Sõidame läbi Eesti liigirohkema dendropargi, külastame krahv Bergi hauda ning astronoom Struve tähetorni. Toidame metsloomi ja mekime metsamett.

Ronime Sangaste muinaslinnuse vallidel ja uudistame Kirgjärve põhja vajunud linna (muistend kirglikest õdedest, kelle pattude tõttu Sangaste muinaslinnus järve põhja vajus). Satume ka N. Liidu salajasse raketibaasi, kus omal ajal asus tuumalõhkepeade ladu.

Süütame lõkke ja õpime selgeks Ungari mustlasguljašši valmistamise. Sööme kõhu täis Sangaste rukkiküla pakutavat kohalikku toitu. Seejärel jätkame seiklust piki Kekkose suusarada (teekond, mille läbis Soome president Kekkonen – esimene välisriigi juht, kes külastas Nõukogude Eestit).

18:00 Päeva lõpetame meeleoluka saunaõhtuga hüva leili ja Sangaste rukkiküla kaetud toidulaua saatel. Ööbimine Kakulaane Turismitalus.

2. päev:

9:00 Hommikusöök, 11:00 kojusõit.

Soovi korral ja kokkuleppel pikendame safariretke kasvõi nädala pikkuseks, käime jahil ja kalal, põikame Lätti või Venemaale, ööbime metsas või rabas, peame paintballi- või laserrelvalahinguid ja palju muud põnevat…

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Sangaste Safari

Aadress:

Sangaste Loss, Valga maakond (vaata kaarti)

Telefon: 53401592
E-mail: sangastesafari@gmail.com

www.sangastesafari.org

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×