Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

50-minutiline kitarritund Kidrakool24-lt -57%

Pakkumine sisaldab 50-minutilist kitarritundi Kidrakool24-lt

-57% Soodushind 15.00€ Tavahind 35.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.12.2023
  • Pakkumine sisaldab 50-minutilist kitarritundi Kidrakool24-lt
  • Kitarritundi viib läbi õpetaja Janno Pais
  • Märka, et üks inimene saab kasutada kuni 3 Chilli pakkumist ehk kitarritundi
  • Tundi on oodatud kõik alates 9. eluaastast
  • Palume kitarritunni aeg eelnevalt broneerida (tel. 501 8644), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
  • Osalejaid
    1

📺 Vaata videot

Tutvustus

Kidrakool24.ee on eesmärgiks on Sind pühendada kitarrimängu võludesse. Enam pole vaja lugeda kuhjade viisi raamatuid neid sisuliselt mõistmata või osaleda internetikoolitustel. Kidrakool24.ee õppematerjalid on koostatud elukutseliste muusikute poolt neid järjepidevalt kasutades ja testides. Materjale koostades on esikohale seatud selgus ja lihtsus.

Uutmoodi kitarrikursustel saad kitarrimängu selgeks vaieldamatute rokkmuusika klassikute lugusid mängides. 50-minutilistest kitarritundidest saavad mängulised ja lahedad bändiproovid, kuna Sa ei tinista keelpilli üksinda, vaid koos õpitava loo taustaga. Kitarriõppe käigus kostuvad Sinu kitarrikeeltelt palad rokihiidude, kelle hulka kuuluvad näiteks Metallica, Nirvana ja R.E.M. pagasist.

Kitarriõpe ei näe ette esialgu oma kitarri kohale vedamist, aga samas ega ta seda keela ka. Teinekord on oma pill kordi mugavam, kui võõras. Koduseks kitarrinäppude vilunuks muutmiseks antakse Sulle kitarrikoolist koju kaasa soovitud taustad MP3- ja muud materjalid PDF-formaadis.

Kitarrimängu selgeks õppimine muusikakoolis võib olla vaevarikas ja aastatepikkune töö. Kidrakool24.ee pakub Sulle alternatiivi. Kidrakool24.ee osutab uutmoodi personaalset kitarrimängu õpetamist. Pole tarvis noodivihikuid, eelteadmisi kitarrimängust ega ka muusikast. Isegi oma kitarri pole esialgu tarvis. Alates esimesest tunnist hakatakse kitarri õppima teada tuntud lugude järgi. Vilumuse kasvades saab endale vabalt valida häid lugusi lemmikartistidelt nii Eestist kui kogu maailmast.

Soovi korral õpetatakse ka kitarriga koos laulmist. Kogu õppeprotsess on meelelahutuslik. Hindeid ei panda ja eksameid ei ole, vaja ainult pealehakkamist!

Õpi kitarri mängima nagu tõeline rokkstaar!

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Kidrakool24

Aadress: 
Jõe 5, Tallinn (vaata kaarti)

Guitarplane.com - online kitarriõpe

Guitarplane Facebook

Kidrakool24 koduleht
Telefon: 5018644
E-mail: janno@kidrakool24.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×