-56% Soodushind 8.00 – 25.00€ Tavahind 12.00 – 44.00€
Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›
Turvaline Ostukoht
Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.
Mugav tagastamine
Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)
Tasemel klienditeenindus
Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.
Kliendid kiidavad
Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.
Rahvusooper Estonia tegevus ulatub tagasi 1865. aastasse, mil Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts "Estonia". Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal tegevust professionaalne Teater Estonia, mis on tänaseks juba üle 100 aasta teatrihuvilisi maailmatasemel meelelahutuse ja unustamatute elamustega rikastanud. Publiku ees avaneb värvikas mängukava, kust leiab nii klassikalisi kui ka kaasaegseid ooperi-, balleti-, opereti-, muusikali- ja lastelavastusi.
Kontserdil kõlavad katkendid Beethoveni, Mozarti ja Schumanni loomingust.
Esinevad Jaan Ots (klaver), Pipilota Neostus (flööt), Ingely Laiv-Järvi (oboe).
Giacomo Puccini ooper. „Tütarlaps kuldsest läänest“ („La fanciulla del West“) järgnes „Madama Butterflyle“ (1904), mis põhineb samuti Belasco näidendil. Ooper esietendus edukalt Metropolitan Operas 1910. aastal, peaosades legendaarsed Enrico Caruso ja Emmy Destinn. Ajal, mil ilukirjanduses ja kinolinal hakkasid tooni andma vesternid, tõi Puccini selle žanri ka ooperilavale. „Tütarlaps kuldsest läänest“ mõjutas mitmeid 20. sajandi heliloojaid, eriti aga Andrew Lloyd Webberit, kelle „Ooperifantoomis“ (1986) esitatud aaria „Öömuusika“ kopeerib Dick Johnsoni esimese vaatuse aariat „Quello che tacete“.
„Pool lehekülge Ferenc Liszti partituuri kaalub üles kõik minu kirjutatud ja veel kirjutamata operetid.“ Nõnda on öelnud ungari operetihelilooja Imre Kálmán, kellele tema kaasaegsed andsid nime Operetikuningas. Kohe oma esimese operetiga „Sügismanöövrid“ (1909) tõestas Kálmán, et tema näol on tegemist äärmiselt andeka operetikomponistiga ning tema järgnevad teosed vaid kinnitasid seda fakti.
Romantilise balleti tippteos „Giselle“ on alates esietendusest inspireerinud mitmeid koreograafide põlvkondi. Mitte asjata ei tunnistatud seda „oma ajastu parimaks balletiks“ ja vääriliseks järglaseks kümme aastat varem esietendunud „Sülfiidile“. „Giselle’is“ sulanduvad imeliseks tervikuks suurepärane süžee, muusika ja ebamaiselt õhuline liikumine. Balleti aluseks on kaks kummituslugu: Victor Hugo luuletus „Fantoomid“ ja Heinrich Heine poeem „Saksamaa: talvemuinasjutt“, millest sündis müstiline ja ülev libreto.
Vanapoisist foneetikaprofessor Henry Higgins sõlmib kihlveo lingvistist sõbra kolonel Pickeringiga, et suudab oma foneetikaalaste teadmiste abil panna Londoni alamklassi aktsenti rääkiva lilleneiu kõnelema kui hertsoginna. Järgneb vaimukas sündmusteahel, kus läbi pisarate ja naeru jõutakse hämmastava tulemuseni.
Tormine merereis Riiast Londonisse ja Heinrich Heine jutustus igaveseks merd sõitma määratud kaptenist, kelle needuse suudab lunastada vaid truu naise tingimusteta armastus, andsid Wagnerile mõtte kirjutada ooper „Lendav hollandlane“. Tänaseks on sellest saanud helilooja üks populaarsemaid lavateoseid. „Hollandlane“ oli Wagneri neljas ooper ja esimene teos, millega ta astus sammukese lähemale muusikadraamale. Noor helilooja leidis kaptenis sugulashinge – kehtivaid reegleid muuta püüdva mehe, kes igatseb puhkust elumere lainetest.
Carl Zelleri tuntuim operett „Linnukaupleja“ on komöödia, mille tegevus toimub 18. sajandi Baieris. Teoses kujutatakse heasüdamlik-humoristlikus kõverpeeglis tolleaegset õukonda, selle pisikesi intriige ja pisut ka külaromantikat.
"La traviata" – see on ooperite ooper, klassika, mis ei aegu. 19. sajandi keskpaigast alates on see vallutanud publikut kõikjal maailmas ning kujunenud üheks armastatumaks ooperiks muusikateatri ajaloos.
Muusikaline muinasjutt suurtele ja väikestele. Mis juhtub siis, kui Hunti ei tulegi? Mis siis, kui Punamütsike on hea laps, kes ema sõna kuulab ja läheb otse vanaema juurde? Mis siis, kui vanaema ei ole haige, vaid rõõmus ja kraps? Mis siis, kui kedagi ära ei sööda ja keegi päästmist ei vaja? Mis siis, kui iga päev võib kooki süüa ja limonaadi juua? Mis siis, kui kõik on ilus ja hea?
Muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel. Eno Raua jutustuse lõpus tabab Sipsik end mõttelt, et Anu ei pruugi suureks kasvades enam tahta temaga mängida… suured ju millegipärast ei mängi nukkudega. Ta palub Anu, et too teda ei unustaks ega minema viskaks. Kõige parem oleks, kui Anu Sipsiku tühja kingakarpi paneks, et päris suure tüdrukuna teda taas välja võtta ja nende ühiseid seiklusi meelde tuletada. Jõuludeks tulevad suureks sirgunud Anu ja Mart oma lapsepõlvekoju. Pööningult leiavad nad vanade asjade hulgast oma kalli Sipsiku. Sellest taaskohtumisest algab meie lavastus ja mäng!
Rahvusooper Estonia – maja täis muusikat!Kliendil on õigus Lepingust taganeda (voucher annulleerida) 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest, juhul kui tegemist on Interneti või muu sidevahendi teel sooritatud tehinguga. Voucheri annulleerimiseks palume kirjutada vabas vormis e-maili aadressile info@chilli.ee, edastades annulleeritava voucheri numbri ja PIN-koodi.
Erandiks on voucherid, mis kehtisid mõne teatud ürituse raames ning mida ei saa oma olemuselt tagastada. Antud teenuse puhul ei ole tarbijal õigust lepingust taganeda, ehk teenusevoucherit tagastada, kuna tegemist on taganemistingimustes välistatud teenusega.
Käesolevat pakkumist ostes sõlmite ostu- ja müügilepingu selles pakkumises välja toodud teenusepakkujaga, kellel on ühtlasi ka arve esitamise kohustus Teie kui Lepingu poole ees.
Teavitame Teid, et Chilli on selle tehingu juures vahendaja, kelle vahendusel sõlmite Lepingu otse teenusepakkujaga.
Arve väljastamiseks palume pöörduda otse teenusepakkuja poole.