Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Elamusterohke päev Skypark batuudikeskuses -50%

-50% Soodushind 3.40€ Tavahind 6.80€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 30.06.2015
 • Voucher kehtib ühele külastajale ning sisaldab Euroopas esimese ja hiiglasliku Skypark batuudikeskuse päevapiletit
 • Päevapilet hõlmab tervet 23-st batuudist koosnevat hüppamismaastikku ja teisi keskuse atraktsioone (k.a. lastekeskust)
 • Voucheri saab Skypark kassas kinkekaardi vastu vahetada
 • Hinnas sisalduvad ka duširuumid ning hoiukapid
 • Lapsevanemale / saatjale sissepääs tasuta, kui ta vaid saadab last ja ise Skypark'i atraktsioone ei kasuta
 • Pärast hoogsat ja lustlikku päeva saab aega veeta batuudikeskuse kohvikus, kus pakutakse maitsvaid snäkke, jahutavaid jäätiseid ning karastusjooke, kohvi ja maiustusi
 • Kel batuutidel möllamisest isu otsas, saab kasutada üle kogu keskuse levivat tasuta traadita internetiühendust
 • Sünnipäevade ja teiste ürituste korraldamiseks leiab Skypargist ka viis toredat peoruumi, mis sobivad nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele

Tutvustus

Euroopas esimese batuudimaastiku, suure ja põneva laste turnimislinnaku, vahvate peoruumide ja mängusaaliga Skypark batuudikeskus pakub igas vanuses seiklushimulistele külastajatele lõbusat, aktiivset ja sportlikku atmosfääri, kus sõprade või perega lõbusalt aega veeta.

 • Batuudimaastik

Batuudikeskuse fenomenaalne 250 ruutmeetrine batuudimaastik, mis on ühtlasi ka keskuse kõige populaarsemaks atraktsiooniks, koosneb 23-st erimõõtmelisest seina- ja põrandabatuudist, pakkudes mitmekülgseid võimalusi trikkide ja hüpete tegemiseks. Hüppamisala kõrvalt leiab hiiglasliku poroloonibasseini, kus saab oma efektseid lende turvaliselt ja pehmelt lõpetada.

 • Lastekeskus

Lastekeskusest leiab põneva turnimislinnaku, kus saab pallimeres möllata, liumägede pikka liugu nautida, kahuritest palle tulistada ja lõbusalt seigelda. Laiahaardelisest atraktsiooniseeriast leiab veel ka näiteks sumokostüümid põnevate maadlusduellide pidamiseks, mängumasinad, õhubatuudid, väikesed trikijalgrattad, tasakaaluliin Slackline ja turnimisrõngad. Kõik atraktsioonid on vanusepiiranguta!

Kas teadsid, et batuudil hüppamine tugevdab füüsilist vormi, parandab koordinatsiooni, painduvust, reaktsiooni, kiirust, tasakaalu ja ruumitaju? Hüppamine nõuab koguni 30% rohkem energiat kui jooks kõval tasapinnal!

Skypark - lõbu ei küsi vanust!

Jälgi Skypark batuudikeskuse tegemisi ka nende Facebook'i lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Skypark

Aadress:
Pärnu mnt 139E, Tallinn (vaata kaarti)

www.skypark.ee
Telefon: 6568400
E-mail: info@skypark.ee

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×