Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Hammaste professionaalne hügieen + AirFlow puhastus Stomatoloogia Pluss Hambaravikliinikus -29%

Pakkumine sisaldab hammaste professionaalset hügieeni + AirFlow puhastust Stomatoloogia Pluss Hambaravikliinikus. Professionaalne hügieen on oluline osa teie suutervise säilitamisel, aidates ennetada igemehaigusi ja kaariese teket

-29% Soodushind 85.00€ Tavahind 120.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.10.2023
 • Pakkumine sisaldab hammaste professionaalset hügieeni + AirFlow puhastust Stomatoloogia Pluss Hambaravikliinikus, mis hõlmab:
  • professionaalset hammaste puhastamist, mis eemaldab hambakatu ja hambakivi nii hammaste pindadelt kui ka igemete vahelt
  • uuenduslikku AIR-FLOW tehnoloogiat, mis võimaldab eemaldada hammaste pindadelt pehmet hambakattu, plekke ja pigmenteerumist ilma kahjustamata hammaste emaili
   – AIR-FLOW süsteem kasutab spetsiaalset õhuvoolu koos peene pulbri ja veega, et puhastada hammaste pindu õrnalt ja tõhusalt
 • Protseduur on soovituslik kõigile, eriti neile, kelle hambakatt on märgatav
 • Teenuse tavahind verieerub vahemikus 100-160 €
 • Pakkumine kehtib Stomatoloogia Pluss Hambaravikliinikus aadressil Tartu mnt 43, Tallinn (Scala City hoone, korpus B, esimene korrus)
 • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida kodulehel: https://stomatoloogiapluss.ee/suuoone-hugieen/#bron-anchor või tel. 53 600 050, mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
  • Protseduuril palutakse kohal olla vähemalt 5 minutit enne kokkulepitud aega
  • Broneeritud aega on võimalik muuta/tühistada hiljemalt kuni 24 tundi enne kokkulepitud aega
  • Kokkulepitud ajal kohale mitteilmumisel on teenusepakkujal õigus lugeda Chilli pakkumine kasutatuks

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Tutvustus

StomatoloogiaPluss on kaasaegne hambaravi kliinik Tallinnas, mida iseloomustavad pikaajalise kogemusega arstid, professionaalne tehnika ning sõbralikud hinnad.

Me pakkume hambaravi, proteesitöid (kroonid, proteesid, sillad, implantatsioon), Air-Flow pärlipulbriga survepesu hammastele, ortodontilised kaped ja palju muudki.

Professionaalne hügieen on oluline osa teie suutervise säilitamisel, aidates ennetada igemehaigusi ja kaariese teket. Meie teenus sisaldab professionaalset hammaste puhastamist, mis eemaldab hambakatu ja hambakivi nii hammaste pindadelt kui ka igemete vahelt.

Lisaks kasutame meie kliinikus AIR-FLOW tehnoloogiat, mis võimaldab eemaldada hammaste pindadelt pehmet hambakattu, plekke ja pigmenteerumist ilma kahjustamata hammaste emaili. AIR-FLOW süsteem kasutab spetsiaalset õhuvoolu koos peene pulbri ja veega, et puhastada hammaste pindu õrnalt ja tõhusalt.

Kliinikust leiab lahenduse kõiksugu hammastega seotud muredele ja küsimustele. Ravi leiavad erinevad probleemid ning värskendust vajavad iluvead.

Hooli oma hammastest!

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Stomatoloogia Pluss Hambaravikliinik

Aadress:
Tartu maantee 43, Tallinn

www.stomatoloogiapluss.ee
Telefon: (+372) 53 600 050
E-mail: scalahambaravi@gmail.com

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×