Ieeja SPA21+ saunakeskusesse Elamus Spa's līdz -26%
Piedāvājums ir spēkā līdz un ietver laika neierobežotu ieeju SPA21+ saunakeskuses
Nosacījumi
- Piedāvājumu var izmantot uzreiz pēc pirkuma līdz 30.09.2026
- Piedāvājums nein , tiek piemērots valsts svētkos
- Piedāvājums attiecās uz vienu un ietver ierobežojumu nesaturošu apmeklējumu SPA21+ saunā. Izvēlies, iegādājoties:
- Rīta biļete – 27€ (parastā cena 34€)
– biļete ir spēkā izmantošanai (E-R 10.00-13.00). Ieejai spa jābūt ne vēlāk kā 12.59, bet apmeklējuma ilgumam ierobežojumu nav
– ieeja SPA21+ saunā ir no 18 gadu vecuma
– ietver arī ieeju Elamus Spa teritorijā
– citos laikos izmantošanai papildu maksa uz vietas (saskaņā ar cenu saraksta cenu starpību, parastā cena citos laikos līdz 54€) - Vakara biļete – 30€ (parastā cena 41€)
– biļete ir spēkā izmantošanai (E-N visās laikā)
– ieeja SPA21+ saunā ir no 18 gadu vecuma
– izvēle ietver arī ieeju Elamus Spa teritorijā
– citos laikos izmantošanai papildu maksa uz vietas (saskaņā ar cenu saraksta cenu starpību, parastā cena citos laikos līdz 52€) - Neierobežota biļete – 49€ (parastā cena 54€)
– biļete ir spēkā izmantošanai visās apmeklējuma laikā E-P
– ieeja SPA21+ saunā ir no 18 gadu vecuma
– ietver arī ieeju Elamus Spa teritorijā - 10 apmeklējumu karte – 285€ (parastā cena 345€)
– biļete ir spēkā izmantošanai (E-N)
– 10 apmeklējumu karti izsniedz ID kartei un tā ir spēkā 1 gadu no pirmā apmeklējuma (derīguma laiks netiek pagarināts)
– 10 apmeklējumu karte var tikt izmantota vienlaicīgi arī divām personām, ja kartes īpašnieks ir apmeklētāju vidū
– 10x karti citos laikos izmantot nav iespējams
- Rīta biļete – 27€ (parastā cena 34€)
- Elamus Spa otrajā stāvā jaunā interaktīvā bowling centra Elamus Bowling, kas ir Igaunijas lielākais un visā Eiropā viens no unikālākajiem!
- Apvienotā spa un bowlinga zona, iespēja pārvietoties no spa tieši uz bowlingu
- Jauns stilīgs klientu laukums un restorāns
- Piektdienās un sestdienās DZĪVA mūzika
- Interaktīvas trases, kas visā Eiropā unikālas (skati iepazīstināšanas video zemāk)
- Rīta biļete, 10 apmeklējumu karte un neierobežota biļete ietver:
- Spa21+ apmeklējumu
- Elamus Spa apmeklējumu
- halāta un dvieļa izmantošanu
- 22 specializētu saunu ar interesantiem saunas rituaāliem
- relaksācijas baseini un 25 metri sporta baseina
- 3 multimedializētās sildītās ūdens caurules, kurās ar draugiem var sacensties laikā!
- peldbaseina ūdens aerobikas nodarbības (nepieciešama iepriekšēja rezervācija)
- Elamus Spa terasē atvērta laivu pirtis un karstā katla
- transportlīdzekļa reģistrējot stāvvietas kioskā ir stāvvieta BEZ MAKSAS
- iespēja pasūtīt par papildu samaksu: privātas saunas rituaālus un masāžas. Ar procedūrām var iepazīties šeit
– lūdzu paziņot par vēlmi (elamused@elamusspa.ee)
- Ieeja SPA21+ saunā ir no 18 gadu vecuma
Ko klienti domā?
Chilli klientu atsauksmes par šo pakalpojumu sniedzēju
Suurepärane on alati!
Super !!!!! Super !!!! Super !!!!!
Jätkuvalt parim spa Eestis! Saunahooliku lemmik :).
Supper!!!
väga meeldis see 21+ pool spaast
Parim Spa Eestis....
Väga väga äge, me lemmik chilliga veidike soodsam! Aitäh!
Väga meeldis.
Kõik ok,soovitan!5+
super
Käin pidevalt. Kuid ei meeldi, et paljud käivad duši all peake, mitte enne spad. Mesine koorimine peaks olema viimane protseduur, rituaalide järjekord võiks seda soisida
super
Elamus Spas on alati meeldiv viibida. Olen osalenud ka saunarituaalidel ja kogemus on väga positiivne. meeldibki vaheldusrikkus saunade osas.
Suurepärane uus lastetsoon! Söök hea, rituaalid mõnus!
Uuenenud laste- ja kohvikuteala on väga hubane ja mõnus.
We spend great time. Only that it was more expensive the voucher than the price they asked.
ok
Lihtsalt mu lemmik SPA Tallinnas ja ilmselt terve Eestis :)
Superkoht!
Võimas !
Super hea koht lõõgastuseks, Eesti parim.
Tore koht lõõgastuda.
Kaunis sisekujundus, vägevad saunavanad ja rituaalid, mis on ainulaadne ja mõnus kogemus!Tänud!
Mega tore personal, ja uus ala on vaga huvitaval lastele:) Aitah !
Jäin rahule. Minule oli kõik meeldiv.
Mõnus
Super!
Mõnus?
Mulle ja mu perele meeldib väga Mustamäe Elamus Spa
Mustamäe ELamus Spa on ainulaadne ja äga hubane.
Sageli ülerahvastatud. Palju erinevaid saunasid. Parim 18+ osa Eestis.
Väga hea!
seal ma naudin elu!
Väga toredad saunarituaalid, soovitan!
Meid üllatas heas mõttes see, et uus ära remonditud lasteala on nii hubaseks muudetud, lisaks on sinna tekkinud liutorud. Toiduvalikuga olen täiesti rahul, menüüs on peale kiirtoidu ka tervislikke toite, jookide valik on suur. Kingin edaspidi ka sõpradele Elamus Spa kinkekaarte.
Super
Jäin väga rahule!
Vàga ilus ja hubane uus lastenurk ning see ülisuur saun, mida pole varem külastanud. Lastealal meeldis vàga ka see, et olid esimesel korrusel ekraanid jàlgimiseks, kas laps on üleval vòi ei. Ja et tóôtajad toruse juures ohutust tagasid. Kòik oli vàga puhas ja jàin vàga rahule!
Väga rahul.
Väga mõnus Spa. Külastan meelsasti uuesti.
Hea koht
Sooviksin,et oleks võimalik püsikliendi soodustust.
mõnus. peale renoveerimist on veel ägedam
Parim SPA linnas.
Olen vaid nädala sees hommiku-lõuna paiku käinud, on olnud rahulik ja mitte liialt rahvast. Spa ja saunad meeldivad, vesi on õige temperatuuriga ja uus lasteala on ka väga laheda väljanägemisega.
Väga mõnus koht! Noormees tegi ka väga hea saunarituaali:)
Tublid! Inimlikud, asjalikud, lahked, pädevad. Kas oskate öelda mitu korda olen teie juures veemõnusid nautinud? Hetkel oma arust alla saja. Edu!
Täitsa tore kena kohake
Kõige parem päevaspaa Eestis. Avar ja ruumikas, palju saunasid ja basseine, ägedad rituaalid.
Väga meeldis. Tähelepanu soovin juhtida õue alale seal mega libe nii sillad kui õues oleva sauna ja välibasseini ees.
Tiptop koht. Soovitan :)
Super!!!
???
Mõnus ja seda mõnusam mida rohkem ja soodsamaid pakkumisi
Väga meeldis Elamus spaas lõõgastuda. Eriti meeldisid saunarituaalid.
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
super
Väga mõnus! Tõeline minipuhkus! Söök hea! Saunad mõnusad!
Kasutan saunakompleksi. Mulle meeldib. Väga hea, et on bassein.
Vaga meldib
väga ilus ja hubane spa.
Mega mõnusa atmosfääriga spaa
Kõik oli suurepärane
Minule ja Mu perele väga sobib lihtsalt super
Väga mõnus paik. Tulen kindlasti veel. Siiralt soovitan
Uus jungle zoon on väga hea!
Kõik on meeldiv
Väga äge ja vahva koht!
Alati väga mõnus ja lõõgastav.
Garderoobis tunnen puudust tsentrifuugist mis aitaks trikoost vee välja väänata.
Väga mõnus keha ja hinge kosutus, 21+ hommikupoolikul keskmise täituvusega ja hubane koht
Parim Spa Tallinnas
Kuna oli koolivaheaega - ja rahvast palju, siis ootasome oma friikaid kanakebabiga 15 min ja kui lauale toodi olid friikad täiesti külmad ja kanakebab jahtunud ning rasvane. see oli pettumus. Muidu oli tore päeva. mahtusime nii vette kui saunadesse kenasti ära, Olukord oleks parem ehk olnud kui meie tellimust oleks lauda toodud osade kaupa - valmimise järjekorras vast ... jäärisekokteil ja küüslauguleivakesed olid aga väga ok! Kindlasti läheme veel ja veel. aga kas toitu tellime ... see pole kindel.
Tänan, mulle meeldivad vesi, rituaalid ja vesiaeroobika, olen väga rahul! Ainult kahju, et kümnekorra kaart on kallimaks läinud!
Super!
Väga 5+
Superkoht lõõgastumiseks! Üks mu lemmikuid ❤️
Väga meeldiv,vaikne,parajalt ruumi,meeldiv teenindus.Jäin väga rahule.
Super lux koht
Meeldiv kogemus, hea teenindus, super lõõgastus.
Väga hea
Väga mõnus lõõgastus, head saunad, huvitavad rituaalid, head söögid suhteliselt mõistliku hinnaga. Ettepanek: ujula naiste riietusruumis võiks olla mõni tualettruum rohkem.
Olen varemgi Chilli pakkumisi kasutanud ja alati väga rahul. Mugav ostuvõjmalus, kasutan kindlasti veel.
Väga hubane,puhas korralik ! Teenindus hea ?
Super!
Väga tore oli.
Kõik läks väga ladusalt.
Päev ei olnud sobiv (laupäev peale lõunat), palju inimesi. Aga muidu OK!
Väga mõnus spa.
Rahvast mõõdukalt, kõik hästi.
Kõik oli ilus ja mõnus. Kindlasti lähen veel.
Suurepärane!!!!!?
Väga monus_ mulle meeldib seal käia_ palju sauni, ja väikest sporti on võimalik teha
Väga meeldis
Väga mõnus koht ja lastel ka tore olla oma ala peal.
Väga mõnus, tulge kindlasti kõik kaema!
Rahvast oli küll liiga palju aga lastel oli tore.
meeldis:)
Kõik endiselt tore, täna veel vedas, et vähe rahvast.
Soovitan
super
Kõik oli hea :)
Suurepärane võimalus päevaseks lõõgastuseks
Tore koht,tulen jälle.
SUPER SPAA JA TEENINDUS
Aitäh, väga mõnus Spa- armsad saunad ja kosutav bassein
Super.5+,lähen kindlasti veel
Väga hea.
Super spa
Super!
Super ???
Siiani olen kõigega rahul
Väga nauditavad saunarituaalid
Hetkel on kõige parem SPA Tallinnas. Kõik on puhas ja ilus. Kuid hind on normaalne ainult voucheriga, ilma selleta on liiga kõrge.
Külastan ka edaspidi.
Vaga meeldib.
uus saun äge
Väga meeldiv oli
Võiks olla ka laupaevane pakkumine
Lasteala on liiga hämar, ei tundu turvaline.
Tore Koht!l Uus saun-uus šhow???
Parim spa universumis:-)
Väga mõnus lõõgastus oli ja jäime väga rahule
Meile tütrega meeldis väga. Külastame kindlasti veel.
Super on see uuenud spa. Ainult koolivaheaega tuleb vältida?
Kõik oli hästi meeldis?
Võiks pakkuda eraldi ruum pidude jaoks
Kõige parem spa eestis, meeldib, et ruumid on liigendatud ja basseinid-saunad in üheskoos. Pidevalt tehakse täiustusi ja hubasust juurde
Auperkoht! Julgen soovitada kõigile!
Ma kõige rohkem käinud klient 6 aasta jooksul
Kōige mōnusam spa
Jäin väga rahule. Rituaalid toredad. Tänud.
Tere. Väga tore ja kaunis . Võiks olla ujumisriiete kuivataja?
Ootame lasteala valmimist!!!
Aroomi saunas väga halb lõhn,nii et ei saanud minutitki olla ! Väga kahju
Väga hea teenusepakkuja!
Väga tip top, aga õlu võiks veidi odavam olla :)
Saunad - super! Uus saun imeline! Basseinid imemõnusad ! Kuid kui on raske lavale minna ja alla tulla, siis oleks normaalne,et ka mõni käsipuu oleks ( uskumatu,et keegi pole alla kukkunud või siis need inimesed ei saagi lavale minna ). Ja need kaldu sillakesed ( ainult aeg-luubis saab neid ületada,et ei libiseks , aga võib-olla ongi see SPA ainult tervetele noortele). Vastuvõtus imetore noormees ( abivalmis, heatujuline, väga viisakas ).
Hea koht lõõgastuda, rohkem võiks olla nädalavahetuseks pakkumisi
Tänan! Olen väga rahul.
Väga rahul,mä'ö vä mmmmmm Mõnus koht puhkuseks.
Väga meeldis. Külastan kindlasti veel :)
Suur saun on võimas, ilusa ekraani ja hea ventilatsiooniga. Naiste riitusruumis haiseb (solgitoru lõhn) juba mitmendat külastuskorda, tundub, et peale remonti pidevalt.
Hea,kodu lähedal.
Mõnus ja hubane spa, palju saunasi.
Aurusaun oli seekord külmavõitu.
Olen rahul. Mugav, kiire, usaldusväärne!
Väga rahul.
Sobis
Kõik oli väga mõnus ainult saunarituaali tegija eile jäi kuidagi lahjaks. Olen käinud eelnevalt kus üks tavapärasest turskem ja suurem mees teeb seda ja tema rituaal oli väga mõnus. Peale seda andis ikka ka tunda, et tervise poole pealt oli parem kohe olla.
väga meeldib
Võiks veel olla need 10 korra piletid soodus hinnaga
Väga mõnus, nagu ikka ja piiramatu külastusaeg on ka väga suur boonus :)
Lastehommik oli tore, 1,5a sai ka palle korjata. Toidud olid supermaitsvad - kiidan kokka. Teenindajad väga abivalmid
Hea variant kui vòimalik minna tööpäevadel ja varasemal ajal, rahvast ka siis vähem
Väga lahe ja iga asi omal kohal. Jäime väga rahule.
Äitah
Super! Aga rahvast palju :/
Väga super!
Väga mônus puhkus! Soovitan!
Tore oli
Superlux päev oli ja Junk ja Alex teevad ikka väga hästi rätikuga rituaali :D võimas vaatemäng!
Alati tore. Mõnus, mugav. Kõik vajalik olemas :)
Väga hea!
Meeldis Lähen veel
Väga SUPPER saunavana oli .Aurusaunas võiks natuke tugavam aroom olla. Soolasaunas võiks võimaluse korral olla veel sool meega. Jäin ikkagi väga rahule .Suured tänud SAUNAVANALE.!!!
kõik, mis on, meeldib. ainuke asi - muusika saunades võiks tasemini mängida
Meeldiv keskkond, teenindus ja vahvad saunarituaalid
Super elamus.Kõige rohkem meeldib suur saun,saunarituaalid ja muusika
Aroomirituaal oli võrratu:-)
Oli meeldiv
It's super nice to have a voucher from Chilli and attend spa for a reasonable price.
Ainult head kogemused! Ootan taas allahindluseid!
soolasaunas rituaalis noormehe jutt puudulik,
ok
Mulle meeldis ,super teenus
Väga mõnus töönädalasisene lõõgastus.
Koht ise suurepärane, mõnus hubane, saunad suurepärased. Ainult rahvast oli liiga palju :)
Super!
Koik on OK.
Väga kohe väga mõnus koht, kuid kohati liiga ülerahvastatud ja eks aru saada ka. Paistab, et tallinna üks kõige populaarseimaid kohti.
tore koht, vahva teenindus ja atmosfäär
Ochen vse krasivo. Chisto I teplo
Alguses oli väga palju rahvast aga prst rahulikum. Peale spas käiku tekkis tugev kurguvalu ja neelamisraskus aga ei tea kas on sellest
Olen väga väga rahul
Mõnus lõõgastus?
Kõik oli super hästi!
Väga meeldiv külastus. Väga värviküllane koht. Meeldivalt vähe rahvast oli hommikupoolikul. Meeldisid saunarituaalid.
10 korra kaart on väga mugav ja soodne.
Kvaliteedi ja hinna suhe super
Väga meeldis.
Väga hubane,õdus,meeldiv teenindus,riietusruumi kahekordsed kapid ei meeldinud.
Sel korral jagasime SPApäeva kaheks 10:30-14:45 lapselapsega ja al 15 nautisime saunarituaale 21+ Kiidan väga Teie vesiaeroobika treenereid ja saunarituaalide juhendajat Karl Peetrit. Kui millegiga nuriseda siis juhime tähelepanu, et ka friikartuleid serveerides tuleb neile pilk peale visata - idudega koos ei ole apetiitne neid manustada. Muidu oli väga mõnus ja rõõmus reede. Aitäh, eriti uuenduste ja stiilse sisekujunduse eest
Kõik hästi, puhas ja soe
Väga hubane ja mõnus. Eriti meeldisid serinevad aunarituaalid
Käime seal lastelastega, juba suuremad 12 a +. Meile kõigile väga meeldib!!
4 tundi laste nimel.
Väga meeldib
Kvaliteetne personal. Ruumid/saunad uued, puhtad. Kõik saunad on tööl ning on ka 100°C. Väga meeldis.
Tore koht
Tore ja meeldiv teenindus.
Super koht!!!Meie Lemmik spa!
Super
parim
Väga meeldis
Mulle väga meeldib Elamus SPA .
Super hea kogemus!
Kõik oli hästi!
Kõik oli OK!
Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Jätkuvalt on kõik puhas, isegi kui rahvast on väga palju.
mõnus paik väikelastele ja täiskasvanutele, sest tsoonid on eraldatud. Kohvikus kiire ja meeldiv teenindus.
Lemmik spa ( rituaale võiks olla sagedasemalt, eriti neid kuhu mahub korraga vähe inimesi, kuna ruumi ei ole)
Suurepärane saunaseltsis koos vihtlemine ? Seest puhas,söögid ja joogid on maitsvad muidu megakallid ja tuli meelde eks lasteeine oleks mõistlik mõelda ja joogi üass : maksad mingi summa joo mittu jooke ..karastuspass alkoholi pass . Sõbralik meeskond,
See SPA mulle rohkem meeldib kui teised^^^)))
Liiga palju valjuhäälseid vene rahvusest ebakaines olekus külastajaid, kes segavad teiste külastajate lõõgastumist ja saunarituaalidel osalemist.
Tore koht !
Kena koht!
Super pakkumine
Esmakordselt külastasin Spa21+, E’amus Spas olen korduvalt käinud. Meeldivad mõlemad väga!
väga tore koht ! total relax!
Väga meeldis. Spa on hingega disainitud, väga hubane, õhk on soe, bassein on pikk, mullivannid, massaazhi basseinid, saunad... kõik on väga hea. Väga armas ja päris suur ala väikelastele, mis on ka ereldatud saunadest. Suur tänu!
Tere. Oleme abikaasaga väga rahul. Praegu on koolivaheaeg ja palju lapsi, aga lapsed ei seganud, sai käidud mitmes saunas ja aroomirituaalil, külastame uuesti!
??? hea koht
Väga mõnus koht , 5 +
Super Elamus!!!
Väga ilus ja puhas koht. Esmakordne kogemus oli väga hea.
Super koht
Külastasin eile teie spaad 21+ .probleem on hommikumantlitega ,nimelt lähevad ühevärvislised mantlid segamini ja taskutes olevad asjad satuvad tahtmatult võõraste inimeste kätte.minu ujumiseprillid nimelt läksid rändama koos mantliga ja ujumistreening jäigi ära.teeks ettepaneku mantlid nummerdada klepsuga nagu kunstimuuseumis tehakse näiteks nipukas riputusaasa külge .Selline märgistus väldiks lisa probleemide lahendamist ja ebamugavust klientidel.
Spa21 on mugavam, uus kogemus. Igati rauhul
Meeldis väga.
proovime kuidagi hommikumantlid äramärgistada siis ei lähe segamini -muidu kõik sobravad seal taskuid kellel mis kadunud on jne.tänades vello siidar
Ise olen käinud, aga praegu haiglas ja saatsin enda asemel täiskasvanud poja- tema polnud seal käinud. Ta kutsus veel oma sõpruskonna kaasa ja nautisid täiega
Super elamus. Vesi soe, koht puhas ja korralik. Väga positiivne elamus!
Super koht väikeste lastega puhkamiseks
Kõik oli ok. Rahvast oli väga palju
Super koht
Eriti ilus oli lastespaa osa. Muidu ka rahul ja meeldis?
Väga mõnus koht lõõgastumiseks. Lahedad saunad.
Väga ilus ja mõnus spa.
Super.
Kõik oli viimase peal
Laste ala uuendus oli väga äge. Lastel lõbus ja vanematel väga hubane samaaegselt lõõgastuda ja lapsi jälgida. Muu osa endiselt oma headuses.
Elamus spa meeldib mulle juba selle pärast, et siin koguaeg toimivad uuendused! Personaal on väga meeldiv aga kurb on jätkuvalt, et kõik inimesed ei oska silti lugeda ja hõivavad oma hommikumantlitega kõik voodid ja lebamistoolid ära (spa 21 poole peal) tava spaa peal oli sellega kõik väga hästi
Mõnus spa, eriti lasteala - see on lahe džungel!
Liiga Palju rahvast.
Super!
Väga tore seal
Timmu ja Sander olid super ägedad.
Eesti parim SPA!?
Mõnus lõõgastus töönadala sees.
suurepärane, et saab olla piiramatult sees. Väga mõnus ajaveetmise koht.
Meeldis varane kellaaeg, sest siis vähem rahvast ja eriti rahuline õhkkond. Teenindus väga hea- vastutulelikud ja naeratavad noored inimesed.
Esimene kogemus uuel lastealal oli positiivne - eriti meeldisid pesad ja suured skulptuurid. Järgmine külastus lasteta ja siis 21+ jõudu soovides
Jäin väga,väga rahule, Aitäh ka personalile,kes juba uksest tulles,juhendasid mind vanainimest.
Väga tore koht puhkuseks ja lõõgastuseks. Ja hea, et ajapiirangut peale ei ole.
Olen väga rahul.Baari teenindus oli supper sel päeval.
Kuna ajad on rasked, siis seekord seal veedetud pika päeva jooksul märga ja rasket hommikumantlit kuiva vastu vahetada ei saanud, aga see on arusaadav ja igati ok. Kõik sujus hästi, rituaalid algasid õigel ajal ja toidud olid endiselt maitsvad. Meeldiv üllatus oli, et üldise suure hinnatõusu taustal oli Spa 21+ pileti täishind võrreldes aasta taguse ajaga samaks jäänud! Söökide jookide hinnad olid muidugi kerkinud, aga see kõik mõistetav. Oli meeldiv päev sõpradega!
Kahjuks saunarituaalid järjest kesisemaks muutuvad. Viimasel korral piirdus mõnes saunas rituaal ainult ritaali läbi viinud noorhärra enda tutvustamisega, et minu nimi on.... ja mina olen teie tänane saunavana ning paari lausega rituaalist. Kestvus 10-15 min ikka kordades ülehinnatud, mõni rituaal oli läbi 5-6 minutiga.
Igati korralik tervise turgutamise koht parimate saunadega
Parim SPA Eestis!!!
SPA21 olin 1.korda aga Elamus Spad külastan päris palju. Mulle meeldiks kui seal oleks rohkem erinevaid massazijugasid. Head saunad,puhas,asukoht mulle sobiv.
Mõnus lõõgastus
Parimaid kohti, kus tõesti aeg maha võtta ja nautida seda atmosfääri.
Väga hea,imeline puhkus!!!!
Super spa!
Meeldis, et paketil ei olnud ajalist piirangut, et sai pikalt lõõgastuda. Ja tore, et on saunarituaalid millest osa võtta ning meeldis ka vesiaeroobika trenn.
Infrapuna sauna tahaks spa-21 poolele juurde. Saunavanad võiksid rahulikumalt ja pikemalt rääkida, hetkel käiks nagu võistlus, et kes kiiremini tehtud saab ja võiks mingi vaheldus olla, mitte ei kõik teevad täpselt ühte moodi. Leilisaunas liiga tugev mentool, silmad jooksevad hiljem rääma ning see karjumine ei meeldi ka sugugi seal.
Kõik sobib!!!
suurepärane!
Väga mõnus on SPA 21. Kui sügis käes, on hea suve pikendus.
Väga suur SPA Palju ruumi
Väga ilus, puhas ja suurepärase teenindusega
väga hea kogemus
Super koht. Mitu erinevat sauna, mullivann jne. Saab tellida sööke lausa vees olles leti äärde. Pärastlõunast alates erinevad protseduurid. Tellida saab ka nt massaaži, siis on külastus tasuta.
Palju saunasid. Hea enesetunne.
Hommikul käies oli natuke vähem rahvast kui tavaliselt. Kindlasti külastan uuesti.
super
5+
OK
Super.
Kena koht, ilus kujundus. Hea meel on sellest, et on mitmed külma veega basseinid, mitte vaid üks ja väike.
Meeldib väga!
Väga meeldib
Mustamäe Elamus Spa on üks Eesti parimaid spaasid (top 5-s koos Nooruse, Estonia Resorti, Viimsi 18+ ja V Spaga) ning kindlasti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega kaasaegne spaa Tallinnas. Erinevalt mõnest teised on nad spaad edasi arendanud ka koroonakriisi kiuste ning tore on näha, kuidas toredaid detaile tekib spaasse pidevalt juurde. Aitäh Andres Tiik ja meeskond jätkuvalt hea töö eest!
Aitäh, meeldis väga ?
Aitäh. Kõik oli hästi.
Kõige mõnusam SPA Tallinnas ?
Aitäh, väga mõnus oli.?? Väike soov on küll, et muusika saunades võiks vaiksem ja mõnes ka rahulikum olla. Oleks parem lõõgastuda, müra on mujal niigi palju. Teile kõike head soovides, ? Juta
Meeldis väga!
Super!
meeldis, et oli uusi saunu ka juurde tehtud/avatud
Ilus ja mõnus ka Roosi saun:))
Super mõnus!
Muusika võiks saunades vaiksem ja eestimaisem olla.
OK
Olen käinud 2019 a algusest palju kordi, sageli 1 kord nädalas. Väga meeldib, minu jaoks parim spa. Kahjuks viimased 2 kuud olen saanud kopsupõletiku ja COVID pärast ainult 2 korda käia ja ilmselt ei jõuagi kõike kasutada..
väga meeldis
Meeldis väga
Kõige parem spaa Tallinnas. Mega mega rahul.
Soovitan panna auru sauna ette libisemist takistavad kleebised, põrandal olev veekile on muutnud selle ülilibedaks. Tänan.
Kindlasti soovitan Elamus Spa külastust. Mul oli päevapilet. 10 korra kaart oleks ka mõistlik valik. Väga meeldisid Elamus Spa
Väga hea teenindus ja lõõgastust pakkuvad valikud! Kõik on supet pluss ?
Enam vähem elamus võiks parem olla
Väga hea teenindus, hea saunarituaal
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus :)
Meri kogemus, aitäh!
Tõden et saunad olid mõnusad ja ning spa külastus oli suures plaanis meeldiv. Miinuseks võib välja tuua rahvarohkuse. Saunad olid kohati üle rahvastatud, nii et mõnelgi tuli püsti seista. Ja muidugi õlle hind baaris on taunimist väärt! Sest juba vahva sõdur Šveik manitses, et kes õlle hinda tõstab, see kaua ei püsi! ;)
Mõnus spaa, kena sisekujundus, head saunad/basseinid, lõõgastusalad, maitsev toit.
Super
Nagu alati on văga mõnus ja lõdvustav puhkus keset nădalat
21+ poole türgi saun haises päris rõvedalt higi järgi. 8.02.22
???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️????❤️❤️?????????
Kokkovõttes hästi mõnus
väga soovitan
15 euroga ostaks Chilli kaudu hommikuse pääsme ka järgmine kord, AITÄH
Olen väga rahul!
Jälle sai hea pakkumine ära kasutatud. Peab ruttu uue ostma.
Supermõnus, käiks hea meelega iga päev!
Väga mõnus, hubane ja õdus
Väga rahul olen.Kasutan edaspidigi seda teenusepakkujat koos chilli soodsa pakkumisega.
Väga meeldiv kogemus. Üldujumisala vee temperatuur oleks võinud natuke soojem olla. Baariteenindus meeldiv, toit väga maitsev.
Võib rahule jääda ja teistele soovitada. Tavahindadega ehk kallivõitu.
Mônus ja puhas?
Mõnus koht.
Rahvast on palju, aga ikka koik mahume, vaga hea ja lemmik koht teil!
mugav koht, sõbralik personal
Mõnusad rituaalid ning visuaalselt väga kena ja huvitav erinevaid saunu nautida.
Olen väga rahul, kõik oli supper ja lapsed olid võga õnnelikud.
Kõik oli Supper??
Kahjuks 28.04 kui ma käisin 21+ spaas rituaalid ei ole toimunud, sellest ei ol kaasas ete teavitatud, samuti ka ei teatanud kohapeal. Kuid personaal on viisakas ja tähelepanelik. Sissenemisel spaasse kassas seisin järjekorras ja seetõttu jäin hiljaks 3 min peale ning minu vautsher enam ei sobinud (sissepääs 10-14), teenindaja ütles, et tal kassa enam ei lase läbi minu vautsher ning hakkas nõudma 20 euri juurdemaksmist, see summa isegi ületab vautsheri hinda. Suhtumine võis ka paindlikum olla.
Minule väga meeldivad saunarituaalid.
väga mõnus lõõgastus
Mõnus atmosfääriga spa ja hea pakkumine Chilli poolt
Kõik väga meeldiv!
Köik oli vàga tore.
Väga meeldiv ja lõõgastuv SPA? Kindlasti tulen veel ?? tul
Köik oli väga tore ja mönus. Mina jäin väga rahule ning tulen kindlasti veel.
Toredad töötajad , tore koht
❤️surepärane
Väga meeldib, kodu lähedal, hea puhkuseks ja lõõgastuseks
Spbos väga, meeldiv kogemus, kvaliteetne geenus. Võtaks veel :-)
Jäime rahule. Aitäh!
Väga soodne ja mõnus
??
Väga meeldis ja väga hea pakkumine. Kuna kunagi pole enne kasutanud chilli.ee pakkumisi, siis nüüd sain julgust edaspidigi kasutada?
5+++++
Kahjuks ei olnud saunade osas nagu ennem peale mudasauna vahet kas oled tavalises või 21+ ning 21+ osa oli ikka väga rahvast täis ka neljapäeva päeval
hubane ja mõnus veekeskus.
Väga mõnus koht!
Väga korralik ja mitmekesine koht
Hea asukoht
Teie juures on Alati meeldiv ja tore :)
Väga mõnus puhkus
SUPER!!!
5+
Väga väga positiivne üllatus! Jäime kaaslasega väga rahule ja nautisime täiel rinnal kogu Elamus Spas veedetud tunde :) Aitäh!
21 elamus - alati vahva koht
Edu!
Mõnus, rahulik, sõbralikud teenindajad. Väga hea koht lõõgastumiseks.
Super mõnus !
Oli tore!
Väga hubane
Jäin väga rahule,
väga soovitan, super koht
Minu arvates parim spa, mida külastanud olen.
Vàga ilus ja hea koht. Hetkl vàhe rahvast ka
Super!
Rohkem niii häid pakkumisi :)
Super, super super aga ju koroona on teinud oma töö ja enam maitseveedele ei ole puuviljalõike vahepalaks
Oli väga meeldiv ja lõõgastav. Veetsin seal arvatust 2 h kauem.
Väga tore lõõgastuskeskus!
Väga meeldis, tänud!
Väga hea privaatne koht,mõnusad saunad,toredad rituaalid!! Super koht lõõgastuseks ja puhkamiseks!!
Suuper!
Väga meeldis, soovitan!
Suurepärane teenindus ja õhkkond. Aitäh, puhkuse eest!
Väga hea valik.
Väga hea koht lõdvestuseks
Vaga chill!
Pole enne käinud SPA21-s ja jäin rahule. AITÄH!
Oleme rahul teenusega
Väga rahul
Väga meeldis, surepärane !!! Loodan, et varsti on jälle CHILLI jaoks häid pakkumisi.
Suurepärane kogemus. Lahke pererahvas. Tegevust jätkus igale maitsele.
Väga armas koht! Tuleme kindlasti veel )
kõik oli ok
Täna õnneks rahvast vähe.
Mõnus puhkus 21Spa´s, kõik mis vaja lõõgastumiseks. Regulaarselt külastame koos sõbrannaga.
OLEME VÄGA HÄSTI PUHANUD. TÄNAME!
Vaikus ja rahu, mõnus!
väga meeldis!!!
Aitäh!
super spa ! väga meeldib. rahulik, ilus.
Väga suurepärane koht, parim üldse!
Kõik super!
Pole paremat saanud. Edu teile!
väga hea spa
Väga meeldis, hea et saab mõlemasse Spaasse ja ujulasse.
Meeldis väga.
Suuuuper SPA! Oootan veel kampaaaniat 21+ jaoks
super
Super. Võimalusel alati.
Väga meeldis spaas. Soovitan.
Kõik oli suurepärane, puhas, korras, hea soe vesi, mõnusad saunad ja suurepärane teenindus
väga meldiv
Kõik oli suurepärane.
Väga hea on alati seal käia. Super-koht!
super
Spa 21+ on hea rahulik oaas ja imeilus lisaks. Tunnen seal ennast alati hästi,sest see pole ülerahvastatud. Kaks külastust on mul veel broneeritud ja need ootavad peatset tulemist. Rõõmsat taaskohtumist! Edu Teile edaspidiseks!
väga meeldiv
Olen väga rahul!
Alati naudime. Kui on võimalik, siis oleks tore ka muusikat vahetada, eriti müztilises kõesängis - Tätte laulud on ilusad, aga juba liiga tihti ja kaua kuuleme neid. Ka õue paadisaunas võiks muusikat vahetada. Aitähh!!
21+ käisin esimest korda.Super kogemus? Puudu jääb veel infrapunasaunast?
Suurepärane elamus
Oli külm vesi
Väga mõnus koht, kus lõõgastuda
Väga hubane
Spasibo,vse ponravilos!
Väga tore koht! Tuleme jälle
kohvikus krõbedad krabisabad-korvis võiks olla 10 tk. 8 jääb natuke väheks :)
Lihtsalt mõnus,meeldiv spa,hubane,mulle väga meeldib.
Soovin eriliselt tänada SPA administraatorit, kes aitas üli-kiirelt leida kaduma läinud Chilli vautšerit. Kuna nende kasutusaeg aina pikeneb siis tundub, et sellise nn abiteenuse vajalikkus üsna täenäosusega ka kasvab. Kasutan antud soodustust kindlasti ka tulevikus. Täname!
5
Täna hästi rahvast vähe!
Väga hea oli?
Hubane spa
Mõnus koht kus lõõgastuda!
Suurepärane kogemus. Mulle väga meeldib Mustamäe Elamus Spa
Kui purjus külastajad välja arvata, oli väg tore külaskäik.
Aitäh! Väga mugav ja praktiline!
Kõik korras, vaid kallis:(
Väga hea koht lõõgastamiseks
Hea pakett, just mulle sobiv, suur aitäh!
Super mõnna!
Väga mõnus koht lastega käimiseks. Parkimiskohta peab aga viimasel ajal tükk aega otsima.
Ääretult mônus puhkuseks ja lôôgastumiseks!
Väga dope
Väga mõnus spa, ainult väga purjus inimesed võiks sealt ära saata.See häiris seekord.
Väga mõnus spa lastega käimiseks. Õhk on soe ja vesi on ka mõnusalt soe. :)
21+ ala on jätkuvalt super! Täna oli kolmas kord, kuid panime tähele et teenindajad vaesekesed on väsinud ja närtsinud olekuga. Andke neile puhkust või suuremat töötasu, et nad jaksaks ka naeratada.
Super
tanan saatke millal tulevad soodustused .head paeva
Super koht! Meeldib, et on palju saunasid ja erinevaid valikuid. Ainult dušigeeli võiks ikka jaguda , viimati olid kõik potsikud otsakorral. Kui veel midagi tahta, siis oleks veelgi super kui juurde ehitataks ka hotelli osa, siis saaks ka mitu päeva veeta, a la spa puhkus
Jàin spa21 külastusega vàga rahule, meeldisid ka riietusruum ja pesuruum, elamusspa jâäb selles osas kôvasti maha.
Saunarituaalid olid super
Väga meeldiv lihtne ja kiire. Õhtul sai voucher ostetud ja järgmine hommik läks juba kasutusse.
Suurepärane! Tänud teie meeskonnale ja eriti naiskonnale! Olete tublid!
Super!
Suurepärane saunade ja lõõgastumiste võimalustega, ja veel väga soodne perehind on sobiv ka ebatraditsioonilise "pere" puhul.
Hea koht lôôgastumiseks
Suurepärane!!!!
Väga hea Spa
Tore nagu alati! On meeldiv, et spa ka uuendatakse.
Täna oli supper
Soodsa hinnaga saab suure valiku, piiramatu külastusajaga
Väga lahe oli . Eriti meeldisid saunarituaalid .
Parim Spa Eestis. Mõnus atmosfäär ning saab spa mõnusid piiramatu ajaga nautida. Lisaks tehakse seal vapustavaid vaarika mojitosid ;)
Väga mõnus, rahulik, meeldiv taustamuusika erinevates saunades.Võrratu koht lõõgastumiseks!
Väga mõnusad saunad olid, tore külastus, soovitan!
Hea ja soodne argipäeva hind.
Tõeliselt elamust pakkuv. Ei jõudnudki esimrsel korral kõiki münusid proovida. Jääb järgmisteks kordadeks ka avastamist. Suur tänu!?
Perfect place to relax and have good time. Very well designed, clean place with great staff.
Oli väga mõnus!
Kenad ruumid, toredad rituaalud. Viisakas teenindus. Maitsvad toidud joogid.
Super mõnus lõõgastus! Väga andekas sisekujundus!Parim maailmas!
Väga tore, soe, palju erinevaid võimalusi, head saunad, väga maitsvad toidud. Ainuke asi, mis ei meeldi, lastealal suur ämber mis täitub ja paiskab vett alla, 3-aastane ehmatab ja kardab. Lisaks teeb trepi väga märjaks, väikestel libe, oht kukkuda.
Väga mtmekesine, hubane. Mõnus söögikoht
Väga mõnus koht
Väga meeldib külastada Elamus Spad
Sooduspakkumisega soetatud piletid on hea hinnaga.
Tänan, olen väga rahul! Mõnus lõõgastus eriti koleda ilmaga!
Väga mõnus.
Esmaspäeval, Esimene kord peale avamist sattusin saunavana otsa kes teadis ka mida teha. VÄga äge oli. Sellised vanad võikisid igapäev tööl olla olla.
Parim spa
kahjuks,vesi oli külm
Lahe koht :)
Väga mugav kasutada chilli pakkumist, mõnus spa, super rituaalid.Kasutan ka edaspidi pakkumisi.
Väga mõnusad saunad, hea teenindus, hubane.
Jätkuvalt hea?
Vaucher tuli koheselt peale ostu meilile ja seda sai koheselt ka kasutada. Elamus apas skänniti vaid QR kood - kõik sujus uskumatult kiiresti ja probleemideta. Me jäime Chilli ja Elamus spaga väga, väga rahule. Kiidame teenust ja soovitame 100% teistelegi. Suured tänud!
Kõik hästi. Oleks kena ka puuvilju pakkuda nagu see Viimsi Spa-s
soola rituaal võiks olla natukene pikem , mitte nii et lihtsalt tuled ja jagad soola
Kôik on super peale hinna...see võiks soodsam olla.
Hea valik basseine ja saunasid. Ruumid olid korras ja puhtad.
Väga super!
Meeldis väga.Mõnusad saunarituaalid.
Vaga meeildib
Kõik on parem ja parem.
Lõõgastus igale maitsele.
Olen rahul.
Vesi basseinis oli oodatust jahedam ning mudasaunas oli keegi kõik muda ära varastanud :D Aga muidu spaa on super nagu alati. Ma püsiklient.
Väga hubane ja mõnus koht. Meeldis väga, tuleme tagasi.
Meeldiv teenindus, puhas keskkond, mõnus atmosfäär. Aitäh!
Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Palju mõnusaid saunu ja elavad küünlad. Hiljuti on tehtud ka uuendusi interjööris.
Väga tore oli, aga päris palju rahvast oli kolmapäeva õhtu kohta:)
Meile väga meeldib seal spaas. Hea teenindus, puhtus. Kindlasti läheme veel, kui saab soodukaid.
Supper mugav ja hea hind
Oli tore :)
Liiga palju rahvast juba hommikul - ärge müüge nii palju soodukaid :)
Mõnus koht!
Väga hea oli! Võiks veel tulla soodus pakkumisi
väga hea lõõgastus ja saunakompleks
Oli väga mõnus elamus! Saunarituaalid võiksid varemgi alata kui 16.00, siis saavad hommikused mõnulejad ka nendest osa. Kevadrullid, mozzarellapulgad ja jäätisekokteil - väga maitsvad ja isuäratavad :) Tulen kindlasti veel! :)
soovitan kindlasti ka teistele.
Mõnusad saunad ja lihtne parkimine.
Väga meeldis. Head saunad ja teenindus.
Väga mõnus tõesti. Soovitaksin kõigile❤️
Mõnus
Maailma parim SPA
super
Meeldis väga!
Väga mõnus on iga kord kui seal käin!
-
Soovitan
Suurepärane ELAMUS! Ma ei oodanud, et siin Mustamäel on loodud nii hästi läbi mõeldud, tõesti lõdvestamiseks, inimeste nautimiseks ja nende hoolitsemiseks SPA. Tänan kõike, kes on seotud selle ettevõttega: proekteeriajaid, disainereid, ehitajaid, teenindamispersonali! See oli üks parimatest hetkedest :)
Väga mõnus koht ja hea teenindus
Tere! Elamus Spa - see on tõesti hea koht! Soovitan kõigile! Natalja
Lasteala oli jahe. Fôönid on kehvakesed. Rituaalid meeldisid väga, aga ei meeldinud, et enne rituaali saunaruumi kett ette pannakse. Nagu loomakarja taltsutamine. Varem sai enne rituaali juba siseneda.
Ainuke asi, oli liiga palju inimesi ja seega oli raske mõmikord leida kohta
Häiris, et enda joogipudeliga ei või vett juua. Kummaline keeld, mida mujal pole esinenud. Muus osas oli kõik hea.
Rohkem kui oskasin oodata!
Väga hea koht
Õuealal asuvas mullivannis oli vesi liiga jahe ja ei mullitanud piisavalt, aga muus osas oli elamus positiivne.
Kõik oli tore ja toimiv - nii Chilli kui ka Mustamäe Elamus Spa poolt :)) Võib mulle uue analoogse pakkumise teha :))
Väga tore.
Olen jätkuval väga rahul Mustamäe Elamus Spa teenustega. Kõik on väga puhas, saunad mugavad ja hästi läbi mõeldud. Ka Chilli pakkumised on olnud soodsad ja ja soodustanud SPA kasutamist.
Super
Teenus on alla käinud. Rituaalidel saunad ülerahvastatud. Aroomirituaalil veevihma asendamine jääkuubikuga polnud nauditav. Samas kolm aroomipalli oli hea uudis. Kokkuvõttes väga hea spa, aga vajaks pisut organiseeritust rohkem
Väga meeldiv üllatus, et nii lähedal on nii hubane koht lõõgastumiseks. Eriti kiidan rõõmsameelseid ja viisakaid noori teenindajaid. Parkla oli täis ja lumega polnud veel jõutud tegeleda, kuid see on mõistetav.
Mõnus spa ja eriti meeleolukad on saunavana Carl Peetri saunarituaalid.
Super!
Super tore koht!
Nädalavahetuse hommikul oli järjekord päris pikk. Avamise ajal oleks ehk hea, kui oleks kaks kassat avatud.
the best spa in Tallinn, hands down!
Suurepärane päev spaas. Mõnusad rituaalid, hea söök ja tore päev lõõgastumiseks.
Suured tänud pakkumise eest. Väga meeldib seal!!!
Very good
ostsin vale pileti ja pidin jurde maksma seega maksin ikkagi täishinna :(
SUPER
Super!
Hea oli lõõgastuda piiramatu külastusajaga, ei pidanud kella jälgima.
Väga hea ja tore oli.
Super
Super lahe!?
kogemus oli väga meeldiv
Tõesti suurepärane spaa, vaimustav sisekujundus ja imelised detailid: hubane, mitmekülgne, ilus, heade hindadega söögid-joogid, vaheldusrikkad saunad. Super!
Suurepärane pakkumine! Väga kosutav lõõgastus ajalimiidita.
Saab elamuse saunarituaalidelt
Super koht
Saunarituaalid on mõnusad, kuigi saunamees Alex räägib tutvustusi nii ruttu, nagu ravimireklaamides on lõpus see hoiatus. Raske oli jälgida. Aga nahk on nii pehme peale sheavõi rituaali :)
Rituaalid väga head.
Suur valik saunu, mullivannid, basseinid, baar - kõik vajalik olemas ja heal tasemel
Hea paik vee ja sauna mõnude nautimiseks☀️Soe
Suurepärane kogemus!
Mulle väga meeldis kõik. Aitäh.
Väga meeldiv koht ajaveetmiseks.
????????????
Kõik super, õnneks rahvast vähe!
Oli väga meeldiv kogemus
Teenindus on ülimalt muhe, saunad mõnusad ja saunarituaalid ägedad.
Soodne ja kvaliteetne teenus.
armastan vett????
vàga puhas, meeldiv, kaunis ja hubane interjöör
Väga mõnus spaa,oleks tahtnud kauemakski jääda. Super teenindajad leti taga ????
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus. Suur saun oli lemmik ning jäin saunarituaalidega väga rahule. Ainult see nukumaja rituaal oli veidi kahtlane - muusika vali, valgus nagu reivil. Kahjuks puudus ka aurisaunas aur. Muidu üli chill
Super!
Kõik on kaunis ja maitsekalt kujundatud ja kaasajastatud
Mõnus atmosfäär ja suurepärane laste ala. Soojad ruumid, ei pea hommikumantlit kogu aeg peal hoidma. Maitsev ja hea valikuga toit, vesi kogu aeg saadaval. Mõnusad saunad, äge saunarituaal ja toredad läbiviijad. Super töötajad - rõõmsad, lahked, hoolivad.
Kõik oli suurepärane!
Meeldis väga
Oli mõnus
Kõik oli okei????
Hea, nagu ikka.
Kõik ok
Väga tore.Meeldiv personal.
Suurepärane
Super koht puhkamiseks perega.
Ilus, mugav, soe! Soovitan!
Avar ja mitmekülgne päevaspaa, head toidud ja suupisted, hubane atmosfäär.
Supper positiivne üllatus, kena koht, palju toredaid saunasid ja supper toredad saunarituaalid????
Olin meeldivalt üllatunud,et kõik nii puhas ja ilus peale remonti.Suur pluss ,et enam pole seda kemikaalihaisu,mis enne silmad kipitama ajas.Tulen jälle .
Väga meeldiv meile väga meeldib see spa Eesti parim
Endiselt kõik väga mõnus!
Spa osa võiks olla ka avatud varem kui kella 10st alles. Muidu väga äge koht igas vanuses inimestele. Soovitan kindlasti külastada ????
Mugav, soodne! Aitähh!
Olen väga rahul.
Oli tore.
Iseteeninduskassas vautsheriga sisenemine kerge ja kiire.
Jäin väga rahule. Veetsin spaas 9 tundi. Lõpetasin suitsusaunarituaaliga - väga äge kogemus.
Sõbralik ja abivalmis teenindus. Suur kompleks, puhas, piisavalt istumiskohti, mõnusad basseinid. Erilised ja ägedad on muidugi saunarituaalid. Respect saunameistritele.
Väga mõnus elamus. Aitäh!
Parim spa Eestis
Oli väga hea!
See oli kingitus vennale,tal väga meldinud
Jäin väga rahule,käisin koos sõbrannaga,kellele ka väga meeldis
Super
Super ?
Väga meeldib chilli pakkumised
Spa väga meeldib, mitmekesine, hubane, lähen kindlasti veel.
Olin kõigega väga rahul
Kõik toimis hästi ja lubatud soodustused sain kasutatud.
Teenus on väga hea,eriti kui aegajalt tulevad -10% sooduskoodid:Kasutan jätkuvalt.
Väga hea atmosfäär ja kiire meeldiv teenindus?
Väga meeldiv ja tasemel teenindus. Olen palju seda kohta külastanud ja alati hea kogemus.
alati meeldiv.
Väga meeldis.
Tore oli!
Väga rahul
30.01 oli liiga palju rahvast. Muidu kõik ok. Teenindajad väga sõbralikud ja viisakad. Mõnusad saunarituaalid.
väga super koht, ilusad saunad ja mõnus spa.
Uueneneud lasteala on täitsa tore, natuke tundsime puudust veidi sügavamast vannilaadsest asjast, sest külm hakkab seal, kui laps möllab ja ise nt ei viitsi seal kaasa hullata, vaid tahaks lihtsalt olla. Torudes oli vesi jube külm, torud ise muidu toredad. Aga laias laastus oli siiski väga tore, kuna tulime ka suhteliselt vara, siis saime nautida seda aega, kus massiivselt rahvast igal pool ei olnud. Üldmulje puhas ja viisakas. Menüüs võiks midagi tervislikku ka olla. :) Pubisse ja bowlingusse see kord ei jõudnud, aga väga lahe uuendus. Kindlasti soovitaks tuttavatele ja ise tuleme ka kindlasti uuesti. Ainus asi, mis häiris, mis otseselt küll pole Elamuste süü, on suured paksud tädid, kes end lihtsalt mullivanni suruvad, kus on juba maks arv inimesi. Me lapsega just istusime vanni, mis siis peale meid suhteliselt täis juba oli, päris kaissu nagu ei taha endale võõrast inimest, ja siis mingi tädi tuli ja hea, et mu lapsele sülle ei istunud. Väga veider käitumine. Ehk aitaks mingi piirangu panemine, palju vannis inimesi korraga olla võiks ja meeldetuletus seinale vms, et palun oota, kuni teised on lõpetanud. Tegevust on ju küll ja veel seal.
Laste sõbralik. Meeldis ujula , saunad ja spa pool. Eriti meeldis Spa 21+ mida külastasime detsembris 2025.
Sauna rituaalid meeldisid väga
vahva atmosfäär! super teenus
Väga ilus ja mõnus spa.
Väga okei
teenindaja oli vastutulelik ja kompetentne
Parim spa, üle 10 korra kindlalt käinud. Kõik meeldib.
Kõige parim ja lemmik spa21+
Väga supper,Olen teie püsiklient ,mulle väga meeldib. Kokkadele suured tänud,väga maitsvad road. Igal vôimalusel tulen jälle.Aitäh!!!
Väga rahul
Üldiselt rahul aga esines probleeme tualetides kus ei olnud vett ,et peale lasta. Ja kuum saun on veidi kitsaks jäänud. Samuti veesurve probleemid basseinides.
Jäime väga rahule. Aitäh!
Suurepärane koht, kus saab lõõgastuda.
Hubane,puhas ja eriti hea,kui vähem rahvast.
Olen väga rahul teenusega!
See hind oli okei.
Jäin väga rahule ja soovitan! :)
Alati super!
Mõnus nagu alati?
Kellad seintel võiksid suured ja selged olla, et kergesti aega lugeda.
Väga meeldis, saab olla nii üksinda kui perega ja lastega, tegevust on kõikidele?
tavahind on liiga kallis. Meile meeldis,et on voimalik soodsama hinnaga voucheriga kulastada. Aitah chilli.
Väga mõnus koht perega aja veetmiseks. Lastele meeldisid eelkõige liutorud, täiskasvanutele äge saunaetendus suures saunas.
Meile väga meeldib!
Rahul.Kõik oli ok.
Peale väikest pausi külastasin jälle Elamus SPA. Lasteala muudatus on vahva. Tore, et Tarkade Kivi on endise headuses.
Mulle ei meeldi teenusepakkuja puhul see, et see telefoni nr , mis on neil pakutud, seal ei võta keegi kunagi vastu . Mul oli vaja tühistada ost ja ma ei saanud kontakti teenusepakkujaga. Kui teate, et nr ei toimi,siis pole vaja klienti petta.
Suurepärane saunakompleks, väga vahvad leilirituaalid
Elamus spa on parim. Üllatusime uute saunade üle. Väga hea teenindus.
suurepärane
uskumatu ???
Väga mõnus ainult kui tahtsid saunarituaalidel osaleda just tipp hetkel siis ei saanud kuna rahvast on siis palju ja saunad ei ole nii suured.
Tore kogemus jälle. Kahjuks sai päev vale valitud ning ootejärjekord oli pikk. Enne pühi ja vaheajal pole soovitatud kui tahad rahulikult käia.
super
Mulle meeldib ja soovitan ka teistele.
Super koht, hea kõigest eemale saada
Kōik meldis super jain rahuöe ja soovin teistele ka sijä tulla
Väga lahe koht.Soovitan kõigile tuttavatele.
jah väga tore
Väga ladus klienditeenindus - Chilli saadetud ostukupongi lisa (pdf) miskipärast ei avanenud mobiilis , teenindaja leidis, et saadan e-posti talle, avas pdf ja andis lubas spa-sse. Väga meeldiv teenindus.
Teenus on jätkuvalt väga kvaliteetne. Ulula ja spa on puhtad ja mugavad kasutada. Olen rahul, et saab spa-d külastada ka veidi soodsama hinnaga.
Väga mõnus puhkus.
Alari tore koht puhkamseks
Suurepärane! Kõik saunad väga head ja vesi väga soe??? Kindlasti veel tuleksin!
Kõik super,vaid 1 pretensioon-peaaegu täis pokaal lihtsalt oli ära koristatud ,kuigi riuded,mantel olid ka seal☹️v pettumus
Ülimõnus koht, saime suurepärase elamuse. Soovitan soojalt, Eestis kõige ägedam Spa.
Leilisauna keris on nõrk selle suure ruumi jaoks. Leilisauna muusika võiks veidi mahedam olla kui madala häälega jorisev mees. Muidu nii enamvähem :)
Kohati ülerahvastatud.
head saunad, mõnus muusika, soe vesi...kõik lõõgastumiseks suurepärane
Super
Nice, joogi hind võiks olla mõistlikum
Parim spa, parimad saunameistrid ja saunarituaalid
Suurepärane
Total relax!
Väga mõnus paik aja mahavõtmiseks
Mõnus lõõgastus, soovitan!
Uus lasteala meeldis lapsele väga.
Mulle meeldib Elamus Spa. Seal on suur valik erinevaid saunasid ja erinevaid basseine. Käisime esimest korda peale lasteala uuendamist. See ala meeldis ka väga.
Väikese lapsega käimiseks kõige mugavam ja mitmekülgsem SPA.
Ylihea hinnaga, toeliselt sydamega tehtud spa. Vâgev interjoor mis teeb silmad ette paljudele suurlinna spadele. Meie pere lemmik spa nyyd kuhu tuleme isegi kui vaja tund aega soita.
Väga hea diil.
seal olen pidevalt käinud perega ,ta on tõesti üle Tallinna parim SPA ja nüüd veelgi võimsam ,saunad ,laste ala ,meeldivad toidud ja kõige põnevamad on rituaalid. Kõik lihtsalt super.
Aitäh, tšilli, võimaluse eest lõõgastuda mõistliku hinnaga. Elamus spaa on suurepärane koht keha ja hinge lõõgastumiseks.
Ost kiire ja teenus meeldis väga! Külastan kindlalt veel ;) Aitäh!
Supper toredad teenindajad ja spa puhtus. Väga vägevad sauna rituaalid, soovitan minna
Hea koht spa mõnede nautimiseks Tallinnas
Mulle meeldib Elamusspaa. Hea asukoht, mõnusad saunad ja basseinid. Meeldib toiduvalik, mida on natuke tehtud ka tervislikumaks. Külastan ka edaspidi.
Ilus, puhas, hubane atmosfäär.
See oli kurb, et laste mõõt liutoru kasutamiseks on 120 cm, 1 lapselaps on suurem ja sai torudesse, teine kahjuks lühem ja ei saanud, ja ei saanud ka täiskasvanuga. Aga teised liulaskmiskohad olid väga titekad peaaegu 6 aastasele.
Seekord õnnestus ajaliselt SPA21+ külastada kui spa polnud veel ülerahvastatud.
Väga meeldis
Laupäeva õhtul, kui rahvast vähemaks jäi - oli väga chill :D
Ootan uut korda.
Kõik on suurepärane. Ostsin kogemata valed piletid. Ja kõik asjad laabusid suurepäraselt.
Mõnus, puhas, palju tegemist tervele perele ja sees on toiduhinnad väga mõistlikud
Väga tore ja mõnus keskus vaba aja veetmiseks. Soovitan kõikidele, eriti mulle meerdis see, et pärast rituaalist leilisaunas oli võimalus nautida puuvilju.
Väga hubane ja kift kujundus sauna rituaalid toredad, väga mõnus spa
Väga mõnus oli aastaid pole käinud ja nii rahulik kui soovid taieliku vaikust siis tõesti 21+ valida
Meeldis väga!
Tere. Käisime eile 14.03.2025 kallimaga. Meile väga meeldis. Oleme nagu uued inimesed peale Elamus spa külastust.
No megalahe. Detailidele on palju rõhku pandud ja sopiline kujundus pakub avastust ja üllatusi
Töötajad väga sõbralikud ja liutorud väga ägedad!
Väga mõnus spa
Mõnus ja tore
Tore
Väga mõnus ja tore oli kõik. Osalesin lausa seitsmes saunarituaalis. Väga meeldis! Teenindus oli lahke ja sõbralik.
Väga meeldib. TÄIESTI nuti ja sotsmeedia vaba päev. Keha ja meeled puhkasid. Isegi silmad nägid selgemalt. 8 tundi saunatada pole mingi probleem Teie spaas.
Hea
Jäin väga rahule ja kindlasti olen varsti jälle platsis.
Hea koht
Väga positiivne ja meeldiv kogemus!
Väga äge oli!
Väga mõnus koht
Saunarituaal oli väga äge! Komplimendid Karlile??
5+
Alati mõnus olla, palju valikuid ja kehale kasulik
Ok
Väga meeldis vesiaeroobika ekraani vahendusel, saab igal ajal sobivuse korral seda harrastada. Meistrivõistluste eel oli võimalus osa saada mitmest showst. Aitäh!
Tänane kogemus oli suurepärane. Eriline tänu vastuvõtu leti teenindajale, meeldiv ja professionaalne teenindus. Tänan!
Parim Spa
Väga rahul
Mulle väga meeldis.
Kõige parem spa Tallinnas soovitan kõigile mõbikord palju inimesi aga noh mis teha parem spa ju linnas ???❤️
Väga hea!!!
Super! Teine kordki tuleme!
Teenus toimib.
Muidu tore aga saunades liiga tugevad lõhmad
Sobib
Väga ilus ,puhas ,avar - laia valikuga spa. Mulle väga meeldisid erinevad saunad ja mullivann. Hommiku poole oli väga rahulik olla ja vähe rahvast sai kõike kasutada ja avastada. Sünnipäev läks korda ,oli väga tore päev nautisime elukaaslasega. ??
Olen varem ka käinud ja minule meeldib ning ikka külastan .Väga armas koht .
Väga okei.super
Vägev ja kompaktne spa kompleks. Mõned saunarituaalid olid natukene lõdvad, aga igatepidi tore külastus.
Väga tore ja lõõgastav elamus
Mõnus lõõgastav olemine. Täna oli kahjuks mullivannis külm vesi.
Tore oli
Parim spa!
Kõik oli vastas ootustele.
Väga tore, lastele meeldis
Uus pardirinna salat on võrratu!
Väga mõnus. Lihtne osta ja soodne.
Ilus ja puhas koht. Hea teenindus.
Oli tore, uued rajad.
Super!
Jäime väga rahule
Mõnus ja väga super
Suurepärane elamuskeskus igas vanuses külastajale, lisaks saunaetendused ??
Käisin oma tütre perega, kes elavad Inglismaal. Meile kõigile oli see väga suur elamus. Suvel 3-aastaseks saav lapselaps, kes kartis varem vett, sai lastealas sõbraks veega ja nautis liumäel alla laskmist. Toitlustuse osas oli teenindus super! Aitäh!
Väga mugav ja kindlasti kasutan veel!
Väga hea teenindus ning kindlasti külastab uuesti
Väga mõnusad saunad, basseinid ja mullivannid. Saime ja 2 rituaali (vihtlemise ja shea või), jäime väga rahule! Pole kunagi üheski spas veetnud aefa 6 tundi.
super
Mulle väga meeldib elamusspa21+.Jaks se oli esimene kogemus. Seal oli vaikne ja mugav.Melle meeldib vel, seal andsid rätiku ja hommikumantli
Kõik oli super!
Väga rahul. Väga ilus ja tore spa. Rõõmsameelsed teenindajad. Supper head ja ilusad kokteilid.
Väga hea, rahulik, mugav koht, et ennast välja puhata
Parim Spa Tallinnas, vbl kogu Eestis. Loodan, et nad suudavad oma taset hoida.
Väga meeldis
Parim spa Eestis!!!
Elamus Spa on tõesti kõige parem spa ja seal on alati midagi uuendatud-parendatud. Seekord käisin ka pubi poolel ja sõin suppi, hea võimalus
Kõik on tore. Eriti meeldisid liumäed lapselapsele.
Väga meeldiv ja lõõgastav õhtu, hea teenindus, toredad saunarituaalid.
Kõik oli super
Naudin üxinda ta hetke seal
Kogemus oli mega
Super! Väga hea! Toit oli ka maitsev. Hommikuti on vähem rahvast. Saab mõnuleda.
väga tore!
Väga mõnus, nagu alati.
Meeldib, et Spa on avatud südaööni. Mulle meeldib kuum saun, ja ka teiste erinevate temperatuuridega saunad.
Ma pühkasin fantastiline.
Väga kena
Mõnusalt hubane ja suurepärase teenindusega
Suurepärane kogemus, kõik meeldis, oli mugav teenust kasutada, eriti meeldiv on piiramatu külastuse aeg. Miinuseid ei tuvastanud.
Saunameiter Oliver super pluss, teeb igast rituaalist etenduse ja valdab suurepäraslt šamaani laulu. Mulle meeldis ja Oliverile palun kindlasti anda ka tagasiside
Super
A beautiful place, peaceful and clean ! Food is good. ? stuff members are wonderful - customer service at the top! Even though I got a fine for parking, they said to bring the paper and they’d sort it out.
Kõik on korras
Väga tore koht ja väga positiivne kogemus.
Tore
Jäime vága rahule. Eriti meelis šou afguss saunas. Ja muidugi rituaalid ka.
Hea koht kus nautida ja olla
kõik väga tore
Vaga meeldis
Hubane, mõnus disain, palju erinevaid, võimalusi, meeldiv teenindus. Aitäh!
Väga super teenindus, söögid on väga head, saunad veelgi paremad ♥️
Võiks olla võimalus nn enda järjekord ette broneerida, ca 1 h või rohkem ootasime sisse pääsu, see veidi nihutas ka kliendikogemust sel korral. Aga muidu oli kõik tavapärasele super. Üks mõte siiski on, et nende lodzadele pikali saada on alati veidi nagu kes ees see mees, varaint, vb võiks seda ala suurendada või üldse mõelda laienemise plaanidele kuna see on tõesti hetkel parim Spa minu jaoks Eestis ja tundub et mitte ainult minu jaoks, seda siis järjekorra järgi otsustades.... siis võimalusel vb kaalute seda mõtet... Edu ja kohtumisteni!
Kõik meeldis
Üks mõnusamaid spaasid Eestis
Chilli pakkumistel tasub silma peal hoida. Kui soovid elu nautida aga mitte üle maksta, siis Chilli on koht kust saab inimeste hinnaga elu täiel rinnal nautida.
Poleks arvanud, et 4 tundi seal aega veedan :) Saunarituaalid omaette kogemus, nagu oleks mingi näidendiga tegemist.
Spa 21+ on väga mõnus koht lõõgastumiseks. Seal on palju erinevaid saunasid ning soojad basseinid ja mullivannid. Ennem seda ma arvasin, et ma lihtsalt pole "spa inimene", aga see koht muutis mu arvamust :D Kui hinnad oleksid sellised nagu Cilli see kord pakkus, käiksin vist iga nädal ;)
Olen väga rahul, sojad saunad, hea teenindamine,maitsvad toidud. Suured tänud kôikidele kes teeb meile mugavust ja hinge rahu .❤️
Tore ja lõbus koht lastele
tiptop
ok
Väga hea
Super hubane atmosfäär, mitmekesine saunavalik ja saunarituaalid - ülimõnus! Olen käinud varem ja lähen veel.
Väga äge, mõnus
kõik ok
Elamus Spa on meie pere lemmik! Vanematele hea sauna valik, lastele torud ja mõnus lasteala ja toit on samuti väga hea!
Kõik oli OK! Kui midagi paremaks teha, siis Chilli.ee keskkonnast ostetud vaucheril on liiga palju infot, mis viib segadusse. Et kui ostad 49€ eest paketi, siis seletuses võiks olla ainult sellele hinnatasemele mõeldud hüved (eraldi hinna sees ja eraldi lisatasu eest). Päikest! Aivar.
Kogu perekond väga tänulik,et olemas selline võimalus,kasutame pidevalt!Kõige parim võimalus lõõgastada talvel!Armastame Elamuste SPA,ja südamlikult täname CHILLY antud pakkumise eest!
Vâga meeldis. Soovitasin juba mitmele sõbrale ja perele. Töötajad olid ka väga toredad. Respa inimesed oleksid võinud kúsida,kas oleme enne spad külastanud või mitte. Ja teha kiire ülevaate,kus mis on. Kadunud 14 aastase poisi leidsime ka kiiresti ,kui kogu spa töölised aitasid otsida❤️ 10/10:)
Oli väga tore. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli tegevust küllaga. Lasteala oli väga huvitavalt tehtud, nagu džungel (linnupesad jne). Spale lisasid vürtsi saunarituaalid. Osad olid nagu täitsa show omaette. Tore, et Kaupo sai miljonäriks :)
Soovin südamest tänada kogu Mustamäe Elamus Spa meeskonda suurepärase töö eest! Iga külastus on olnud väga positiivne kogemus ning tunnen end alati oodatuna ja hoituna. Teenindus on professionaalne, sõbralik ja tähelepanelik – personal teeb oma tööd südamega ning see on igas detailis tunda. Eriti hindan seda, kui abivalmilt ja naeratusega külaliste küsimustele vastatakse ning kuidas luuakse rahulik ja meeldiv õhkkond juba esimesest hetkest alates. Puhtus on laitmatu nii saunades, basseinialal kui ka riietusruumides. Kõik on korras, hoolitsetud ja läbimõeldud. Üldine keskkond on hubane, kaasaegne ja tõeliselt lõõgastav – ideaalne koht, kus igapäevaelust välja lülituda ja end päriselt välja puhata. Olen püsiklient ning tulen alati hea meelega tagasi. Teie spaakeskus on koht, kus kvaliteet ja kliendikogemus on selgelt esikohal. Soovitan teid soojalt kõigile, kes hindavad head teenindust, puhtust ja tõeliselt mõnusat saunakogemust. Suur tänu kogu tiimile – jätkake samas vaimus! ?
Kõik oli hästi!
Eesti parimate saunadega spa.Kahjuks alati väga palju rahvast.Kindlasti parim spa.Olen käinud väga paljudes.
Mulle väga meeldis.
Mõnus külmal ajal
Väga mõnus
Suurepärased rituaalid Spa21+ osakonnas, saunameister Heidi juhtimisel.
Väga rahul
Such a beautiful place and the staff went above and beyond!! The rituals were beautiful and the performers were fantastic!!
Suurepärane koht lõgastamiseks, kõige parimad saunad, ja muidugi suured tänud kokkadele maitsva toidu eest. Alati olen õnnelik veeta vaba aeg teie spa 21+ .
Kõik oli suurepärane. Mul oli imeline aeg ja ma lõõgastusin. Seal on palju saunasid ja suur bassein.
Elamus Spa on väga hea koht sellele, kes tahab ennast jõukohaselt liigutada, saada veemassaazhi ja nautida saunasid.
Meeldis
Meelids, ilus atmosfäär
Tip-top spaa lastele.
Võiks olla ka värskendavad puuviljad 21+ poole peal
Hetkel lähen alles ostu realiseerima, aga olles ka varem chilli kaudu teenust ostnud ja olles väga rahul Elamus Spa pakettidega siis kiidan väga kohta ning soovitan soodustusi kasutada.
Väga tore ja lõõgastav!
Vaga hea!
5+
Mulle meeldis väga. Täielik lõõgastus.
Põrandaid tõmmati küll ilusasti tihti kuivemaks aga naiste WC põrand ujus kogu viibitud 5 tunni vältel. Ettepanek : tore oleks mõni amps puuvilju juures saada ( nagu Viimsi 18+Spas)
Tänan, väga meeldis ja olen rahul.
Väga lahe oli
Saun oli vahepeal välimuselt uuenenud, väga meeldis.
Mulle väga meeldib teie spaa, aga mis kõige rohkem häirib, on basseini kasutamise pakkumise muudatused. Varem said vautšerid sisse kuni kella 15-ni, siis kuni kella 14-ni ja nüüd kuni kella 13-ni. Varsti pole enam mõtet sinu juurde tulla; pean teisi otsima. Kahju, sest sinu oma on väga mõnus ja hubane.
Spa rohkem ikkagi mitme inimesega ettevõtmine. Üksinda minnes peale saunade külastuste ei oskagi otseselt midagi teha. Sellegi poolest oli kvaliteetne klienditeenindus ja kogemus.
Kõige parem ja luksuslikum spaakogemus mu elus. Sõprade seltskond ja saunarituaalid lisasid punkte.
Suurepäraselt
Uuenenud lasteala on väga ilus! Argipäeval enne lõunat oli piisavalt ruumi ja privaatsust. Rätikud võiksid olla piletihinna sees.
Kõik on super! Altäh!!!
Äge!
Imeline koht sünnipäeva pidamiseks.
SUPER
Olen kõigera rahul.❤️
Kavatsesin olla 3 tundi, kuid lõpuks olin 6 ja kogu aeg oli midagi avastada ning olin emotsioonide jahist sõltuvuses. Üks paremaid kohti puhkepäeva veetmiseks.
Suurepärane koht lõõgastumiseks! Veetsime perega imelise päeva. Tuleme kindlasti veel ja veel tagasi!
Saunad on väga mõnusad.
Mulle väga meeldis lõõgastuda Elamus Spa 21+s. Kiidan interjööri ja hubasust. Osalesin saunarituaalides Aufgussi saunas, showd olid ülilahedad. Teenindajad toredad, kiired, sõbralikud. Külastan kindlasti seda kohta veel.
Super
Super
Suurepärane!
Väga tore, kuinon vewl häid pakkumisi siia kindlasti kasutan.
Olen väga rahul. Interjöör ja tausta muusika on rahustav.
Teenindus oli vastutulelik ja sõbralik. Olen spaad kiitnud mitmele sõbrale ja nad on ka seda juba ka külastanud. Lootsime, et paadisaun on juba avatud, aga ei olnud. Aga külastame teid ka edaspidi. Mõnusad on mullivannid. Eriti meeldivad Tätte-, aroomi- ja soolasaun. Väga hea on ka, et dušširuumis on saun.
Olen väga rahul! Aitäh!
väga hea saunade valik, suurepärane ujula; lisaks meeldis paindlik ajalimiit-ei pidanud kiirustama väljumisega ega kella jälgima; kindlasti soovin korrata
Super
Äge! Meeldis väga!
Väga mõnus kogemus ja palju häid võimalusi. Ideaalne puhkuseks ja lõbusaks nautimiseks.
Väga ilus ja mõnus koht lõõgastumiseks.
Super!!!
Mullle väga meeldiv seal ķõike
Super!!!
Kõik OK!
Meile väga meeldib Mustamäe Elamus Spa, seal on puhas, mitmeid saunu, lastele palju tegevust, toidud ja kokteilid on maitsvad - ühesõnaga - super!
Hea pakkumine, mis paraku on toonud spaasse liiva palju rahvast! Aga mis teha, tuleb leppida ?
Suurepärane koht lõõgastumiseks ja mõnus ujula - aitäh!
Kõik on väga hea. Puhas,mugav ja kõik töötab.Käisin tööpäeval,rahvast oli vähe.
Mõnus, nagu alati!
Täitsa mõnus oli, väga meeldis muda.
Hirmus palju rahvast
Väga, väga meeldib seal puhata ???
Ei meeldinud. Seepi ei olnud, mett soola ei lisanud, muusikat eukalupt-saunas polnud ka. Liiga palju inimest… tekkis olukord, et mõned inimesed ootasid järjekorras vaba kappi. Halb reede kogemus.
5+
Kõik oli väga tore, aga föön riietusruumis oli aeglane ja halva kvaliteediga, juukseid täiesti kuivaks ei saanudki.
Puhas kuld koht Mustakal ja eepiliselt head rituaalid! Saab alati tervise korda kui nädalavahyetus on pikale veninud :D püsiklient Jaanus
tore koht, sain lõdvestus ja buster edasi tööd teha
See on Minu lemmik SPa Tallinnas.
Ennelõunat on nii mõnusalt vähe rahvast ja saunad ägedalt kuumad. Soovitan
väga hubane ja mõnus koht.
Külastasid peaaegu täisealised lapsed, neile väga meeldis.
Aitäh, mõnus oli! Tore, et selliseid pakkumisi on, muidu pensionärina polekski võimalik tulla, liiga kallis. Head pühade teist päeva! Rahu ja päikest! Juta
Mulle ja mu perele meeldib seal väga käia
väga meeldiv
Väga meeldis. Mõnus interjöör
Käisin oma emaga, ta pole elu sees sellistes kohtades käinud. Lihtsalt pole sellise tasemega kohti varem olnud. Väga kõrgelt hindan võimaluse andmise eest ka pensionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele, et ka need saavad end kasvõi mõnikord inimesena tunda. Tänud! õ
Mulle meeldib seda teenust kasutada.
Kõik oli super.
Meelib
Parim spa parima personaaliga
Suured tänud kogu tiimile. AITÄH
väga mõnus, uus suur saun oli väga hea ja saunameister Ksenja tubli
Mulle meeldib väga Mustamäe Elamus Spas käia!
Kõik oli sujuv ja hubane
Suurepärane spa, soovitan!
Kassas teenindati kiiresti vaatamata rahvarohkusele- oli palju lapsi ja väjumisel ei töötanud väravasüsteem. Eriti meeldiv oli õhtu lõpuks, et mul jäi tähelepanuta parkimise registreerimine, sest oli rahvatohke ja sebimine, liikusin oma rätiku ja mantliga võimalikult ruttu riietusruumi, kuigi olin parkimiskella fikseerinud. Õhtul ootas ebameeldiv üllatus trahvikviitungi näol. Läksin tagasi kassase ja selgitasin olukorda, noormees oli mõistev- oli ju arusaadav märgade juuste tõttu, et ma olin äsja spaast tulnud, mitte suvaline parkija, trahvi ta tühistas, järgmine kord pean kindlasti meeles. Minule on nüüd üks jõulukingitus käes, soovin kogu spaa kollektiivile töist, aga ikka meeldivat jõuluaga ja aastavahetust!
Koht spa-tamiseks hea, saunad mõnusad ja baarist saab ka kõhutäidet. Kohapeal hoopis odavamad hinnad, kui siin Chilli pakkumises (ei ole 335 eurost hinda 10 korra piletile, soodustanud vaid 142)
Väga meeldiv koht, lisaks uuele lastealale on seal ka uus äge saun uue ägeda rituaaliga.
Väga hea keskus ja hea pakkumine, tänud !
Olin varem saunakeskuses Elamus Spa's käinud, kuid SPAs21+ olin täna esimene kord
Käisin spasse tütraga, kõik meeldis meile. Soovitan ka teistele.
Väga lahe õhtu sai
Meeldis, oli palju rahvast, kuid igale oli ruumi, mulli ja auru.
Fantastiline elamus! Suurepärased rituaalid, väga hästi läbi viidud! Kõik oli super! Ülivõrdes kiiduavaldused!
Best of the best!
Kõik oli super, soovitan sõbrale ka.
meeldib mulle väga
Väga meeldib, korra kuus ikka külastan ja siis kohe 4-5 tundi:))
Alati rahul!
Igati rahul pakutavate teenustega.
Saunad igale maitsele, mitu erinevat "vesimassaazi", suur pesuruum ja garderoob - kõik on OK.
Alati väga lõõgastav kogemus. Eriti meeldib Spa 21+ hubane keskkond, erinev (kuid rahustav) muusika igas saunas/ruumis ning väga maitsvad toidud ja joogid.
Väga meeldisid rituaalid
Väga hea kogemus igal ajal.
Nagu alati, kõrgel tasemel!!! Tulen lastega veel, veel ja veel!!!
Kohati oli kitsas. Rahvast oli minu jaoks palju aga saunasid oli piisavalt. Tundsin puudust infrapuna-saunast. Aga tegelikult oli ju mõnus!
SPA21+ külastades saunalina ja hommikumantlil võiks mingi eraldusmärk olla. Keegi oli minu kasutuses olnud hommikumantli kogemata ära võtnud seinal oleva konksu pealt. Piinlik oli võtta kellegi teise hommikumantli asemele.
Gut sehr gut!!!!!
Meeldiv kogemus korduvalt.
Eile oli basseini äär väga must, äkki aitaks pesu, muidu norm!
Väga tore ja ilus koht...aga tükati väga palju rahvast...Peab valima aega...Aitäh! Edu edaspidiseks!
Alati lahe elamus
Oli meeldiv üllatus et Spaas on vahepaeal uuendusi tehtud,iśisustuse osas. Tundub palju hubasem. Ilusat sügist!
Väga meeldib see teenus
Puhas ja lõõgastav.
Kõik oli hästi-
Väga hea lõõgastumas käia.
Väga hea Spa, hea teenindus, head saunad.
Kõik meeldis üldiselt. Ka parima tahtmise korral pole millegi üle nuriseda.
Väga mõnus, nagu teises maailmas;))
Väga väga,väga meeldis.Käisin esimest korda ja kõik oli lihtsalt super lux. Tulen kindlasti uuesti. ?Aitähh? Maile
Väga hea lõõgastav koht
Oli tore, natuke ülerahvastatud.
Väga rahul ?
Väga hea on see et pole ajapiirangut ! Super elamus - täielik lõõgastus, ei pidanud vahtima kella:)
Hea tase
Mõnus kodulähedane koht lõõgastumiseks
Super
Püsiklientidele ehk spa fännidele võiks veelgi paremaid pakkumisi olla :)
Hubane ja mõnus soovitan käija
Väga meeldiv oli
Väga meeldis
Menüüs võiks olla köögiviljavaagen dipiga.
Natuke üle rahvastatud, kuid üks mõnusamaid SPAsid üldse!
Garderoobis võiks olla veel prügikaste, pidin otsima... Muidu kõik väga meeldis.
Väga head saunad ja hea miljöö. Kuna olen suur sauna fänn, siis olen ka ise kasevihtade valmistaja ja need on väga kvaliteetsed. (kiletatud ja jääkülmas). Kahjuks ei lubata enda vihta kasutada ehk siis PEAN OSTMA MINGI viha, mis pole just kõige kvaliteetsem.. aga samas ..nojah...ajab asja ära. Minu jaoks on see teadmine on väga halb, Eestis on väga palju spaasid, kus võib oma viht kaasas olla,,kui on vastav saun. Olen Eestimaal nende aastate jooksul pea kõik !!! spaad puhtast entusiasmist läbinud ja seega on kellega/millega võrrelda. Lõppkokkuvõtteks Mustamäe Elamusspaa 21+ on igati kaasaegne ja soovitan ka teistele. Samas teavitan, et kahjuks kui oma viht on keelatud.. ja seega ise vihtlemise eesmärgil oma vihaga ei kõlasta edaspidi Teie spaad. Ainult erand juhul,,NB! Saunarituaal oli väga huvitav ja mõnus saunamees! Edu Teiule!
Kiitus
Väga hea teenindus, sõbralik ja kiire. Spa21+ oli natuke ületäitunud esmaspäeva jaoks, aga ikka võimalus rituaale kogeda oli. Meeldib käia nii sõpradega, kui ka üksinda. Väga head uued 2 sauna tehtud lahti aurusauna juures, tublid!
Elamus Spa 21+ on mu lemmikspa Tallinnas. Ainuke arenduskoht oleks tõhusamad föönid naiste riietusruumis. Aitäh!
mõnus
Kõik toimib
Uue laste alaga on Mustamäe spa täielik maagia maailm. Aitäh, et sellest osa saame. Ülisuured tänud ka Mustamäe Spale, et kohvikus toit on imeline. Valik on üle ootuste suur nii, et päriselt saab igaüks midagi meeldivat. Toit on imeline ja serveeritud ilusates nõudes. Mind tohutult häirib spades pakutav toidukvaliteet mis on nagu kehvas sööklas. Kuna me oleme perega pikki tunde spas mõnulejad, siis toit on ülioluline minu jaoks. Sageli on see suur mure allikas. Mitte aga teie juures. Eriti tänulik olen tervislike salatite eest. Samuti selle eest, et toidu hind on väga mõistlik. See hakkab haruldaseks jääma Tallinnas. Mustamäe Spas on tänaseks kõik täiesti ideaalne igas osas. Sauna osa oli juba ammu meie pere lemmik. Aitäh!
Tore uus lasteala, lihtne toitu ja jooke tellida
Thank you very much for your attentive, professional service. The party room was beautiful and your food delicious!
meeldiv vaheldus, normaalne hulk rahvast tööpäeva keskel
Väga tore kogemus nagu väike reis või suure sünnipäeva külastus. Väga meeldis ülimugav maksmise viis kiibiga kohvikus. Ainuke üllatus oli see, et meid ei istrueeritud sisenemisel, et kingad tuleb kindlasti ette ukse juurde jätta. See tekitas olukorra, kus ilmselt koristaja oli mu jalanõud viinud ette ning konfiskeerinud minu plätude kilekoti. Mis tekitas esialgu ehmatuse, et keegi on mu jalanõud varastanud ning pärast tuli leiutada, kuhu märjad plätud panna.
Väga põnev ja meeldiv koht. Väga meeldis uuendused, milleks on siis all sõitmise torud ja mõnus suur 4 aasta ajaga sauna rituaal. Soovitan soojalt :)Aitäh!
Käisin tööpäeva õhtul.Oli vaikne,mõnus.Aitäh!
Väga hubane ja mõnus koht lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Kõik oli väga tore ja mõnus. Külastan jälle.
Kena koht, aga veidi ülerahvastatud aegajalt.
avastamist jätkub veel järgmisteks kordadekski.
Suur aitäh, väga hea oli lõdvestuda): suve ajal eriti...
Tänane saunavana Karl Peeter oli väga rore
mõnus spaa ja hea teenindus.
väga hea, uued saunad on ehitatud
klass
Suurepärane koht lõõgastumiseks .Kui väike vahe jääb külastuste vahele ,siis alati on jälle avastamiseks midagi juurde ehitatud.Seekord oli väga huvitav Roosisaun .Ja märkasin et kõrvale kerkib juba midagi erilist :) Teisele poole võiks veidi suurematele lastele ka olla mänguala,liutorud .Praegune ala on vaid lasteaia lastele.
Super
Super äge oli!
Parimast parim koht! Klienditeenindus ka üliviisakas ja teenindajad on rõõmsad, teeb kohe endalgi tuju heaks ja kisub naeratuse suule!
Mulle väga meeldib ja kui on edaspidi veel hommikusi soodustusi siis käin edasi. :)
Parim spa
Parim spa Tallinnas
Tere, naudin väga Teie SPA rituaale, kahjuks muudeti taas neid minu arvates vales järjekorras 21+ sheavõi peaks kõige lõpus olema21:30 varem oli koorimine 17:30 nüüd 21:00, määrid hea kraami peale ja enne koju minekut koorid selle kenasti maha ... kurb kuidagi ?! Või tundub see vaid mulle nii ?! Samal ajal kaks head rituaali ?! 19:00 ainulaadne saunaetendus ja Helirännak (19:00) saan aru, et elu on valikutes AGA kui soovin tutvustada inimestele kes 1x Elamus SPAs siis ei tundu rituaalid 100% läbimõeldud. Kiidan väga teenindajaid - nii vastuvõtus kui 21+ baaris - üli positiivsed ja abivalmid ? Täna siis selline sünnipäevapidu, Tänan et olemas olete ?
Kõik oli OK.
Head saunad, piiramatu ajakasutus.
Soe ja meeldiv kliima, vaheldusrikas ja põnev ruum. Uuendused on head. Hea teenindus.
Puhas ja ilus.
Olen varem käinud Mustamäe Elamus SPAs. 21+ osas esimest korda ja väga meeldis. Super teenindus baaris, kõik oli väga puhas, saunavalik väga hea. Eriti meeldis roosisaun, turbasuitsusaun, võlusaun ja mudasaun.
Kõik oli super!!! Miinus üks ainuke- liiga palju rahvast ja me ei mahtunud sauna rituaalidele
Väga hea oli.
Meeldib. vahel puhub külm tuul kohviku koridoris
Väga mõnus ja soe oli!
Super super!!! Olin spas 7 tundi! Suurepärane päev!!!
Väga meeldiv spa , palju saunu ja lastel erinevaid tegevusi☺️
Mõnusad saunad
Kõik on OK !
Sin saab korralikult puhata, väga head saunarituaalid. Suur pluss et ei pea aja pärast muretseda
mulle meldib
Super nagu alati ja meeldivad rituaalid, ning uued torud ka nüüd lahedad
Kõik meeldib ?
Supper
Uuendused on super.
Väga meeldis tantsuetendus Ksenjaga, kõik muu samuti
Meie pere veedab seal tavaliselt vähemalt 4-5 tundi :). Uuendatud ElamusSpa on tõesti maailmatasemel! Tunda on, et see koht on südamega loodud!
Saunamehed super!!!
Mustamäe Spa 21+ külastajateks on ainult täiskasvanud. Saab baarist jooki osta, saab saunades käia ja erinevates basseinides aega veeta.
Kõik on super!
Tõeliselt toredada elamused nii suuretele kui väikestele. Torude lisamine spa alale oli ainuõige otsus. Väga super koht kus aega veeta.
Väga mõnus elamus
Super head ja asjalikud saunameistrid baari ja info inimesed. Edu ja palju palju toredaid kliente.
Super uuendus lastealal!
Väga meeldib elamus spa
Tänane saunaetendus kell 19 oli super!!!
Väga hubane SPA ja mõnus ujula!
Suurepärane koht, lähen sinna kindlasti veel
Hubane ülemine kohvikuosa!
Väga meeldib
Väga meeldis! Suur saunate valik, väga hea lasteala. Lai toiduvalik hea hinnaga.
Kõik ok
Teie teenindaja leidis ülesse minu “internetiavarustesse” kadunud vautšerid. Olen Juliale südamest tänulik ?
Kõik meeldis nagu alati. Ainus mis häiris oli ebakvaliteetne föön...ka teised kliendid kurtsid,et töötab halvasti. Tänud!
Väga hea koht!
Vaga meeldib
Kõik oli väga hea!
Väga ok oli, esmakordselt osalesin ka ühel saunarituaalil - väga mõnus! Aga mudasaunas võiks küll helilinti vahetada, see nn mereäärne lindude kisa on häiriv, sest meenutab pigem mingit kilgilaulu ja käib kõrvadele. Pigem peaks seal ju mingi rahulik muusika olema, kasvõi vaalade laul vms.
väga meeldib,aga liiga palju rahvast.Hea aeg on hommikul kohe
mulle meeldivad saunad ja kõik on hästi
Järgmise korrani?
Lastele meeldis väga ja oli tore
super kogemus
Väga tore ja uhke !
Võiks olla soodus pakkumine 10 korra kaart.
Väga hubane keskkond, pakkus palju avastamisrõõmu. Tõeline meelerahu meka. Meeldisid erinevad rituaalid.
Super mõnus koht lõõgastumiseks.
Mugav ja odavam, tänan!
Seal on see kõige parem et ei ole ajapiirangut
Kõik oli super! Tänan puhkuse eest!)
kõik OK. Ujulas võiksid vesivõimlejad teha omi harjutusi ühes ujumisrajas terves ulatuses, mitte ujula radade lõpus kogu radade alas. Selliselt ei ole võmalik harrastusujujatel kogu ujula pikkust kasutada ja pool basseini eespoolt on tühi.
Arvan, et parim spa Tallinnas.
Väga mõnus!!!Kindlasti külastanveel.
Kõik oli nii ilus,mõnus koht lõõgastumiseks,aja maha võtmiseks.Teenindajad sõbralikud,abivalmid.Väga meeldis.Kindlasti tulen veel mõnulema.Aitäh Teile!
Külastasime 03.08.2023. Rituaalid olid fantastilised! Kella 22:00-ne rituaal oli tõeliselt lõõgastav ja meeldiv. Aitäh!
Tore koht, palju erinevaid saunasid. Lastealal ehmatas last suur ämber mis veega täitudes kallutab vee suure müraga välja.
Hullult Syper SPA Keskus- tänu Kuule ja tagasi kolm korda :) Olge terved :)
Olen ostnud chilli läbi Kokku 8 piletit.... Kes minuga on käinud või Kellele kinkinud.. Kõgile väga meeldinud Rahu,vaikus,hea teenindus..
Super!
Väga mõnus lõõgastus , kindlasti külastame uuesti
SUPER
Selle kupongiga on sissepääs tõesti soodsam kui kassas. Aga jarjekorras tuleb ikka seista!
Vinge SPA. Soovitan.
Minu sünnipäev pereringis oli väga elamuslik. Eriti kiidan vastuvõtu leti töötajat!
Siiani väga hea koht.
Väga tore oli
Hea koht mitmete erinevate spaade ja saunadega. Kahjuks inimesi oli palju.
Mulle väga meeldib see keskkond. Ka teenindus on paremaks muutunud. Tänan.
Vaga meldis
Meeldib
Väga hea Spa. Soovitan.
Spa oli suur ja vaheldusrikas. Sai nautida nii rahulikke saunasid kui ka meeleolukat baariala. Siiski oli veidi lärmakama kui oleksin lootnud.
Meeldivaks üllatuseks oli uus Roosiaia saun!
Ikka kalli võitu!
Meeldib, et palju erinevaid saunasid. Naiste riietusruumis vähe nagisid, polnudki enne kuskile asju riputada, kui üks inimene ära läks.
Super!
Oli hea! Kuid liiga palju inimesi selle väikse koha jaoks.
Väga mõnus olemine. Erinevad saunad aitavad mõnusalt lõõgastuda.
Käisin koos lastelastega ja me kõik nautisime väga. Nii vett sauna toitu kui õhkkonda
Super, meeldivad rituaalid, vesiaeroobika, hea toit ja üleüldiselt mõnus!
Kõik ok, kuid oht liigsele rahvamassile tuntav. Ări on mõistetav, kuid liiga palju rahvast, siis ei ole kellelgi enam privaatsust. Viimasel külastusel näit. kohvik ülerahvastatud, leti juures järjekord juba istuvate klientide seljas.
Mõnus?
super 5++
Kõik sobis. Aitäh.
Väga tore kogemus, soovitan teistelegi! Sauna valikud-super lahe!
Parim kiirpuhkus hallis eestimaa talves
Soovitan kõigile.
Mina olen väga rahul. Olen spaad aastaid külastanud ja külastan ka edaspidi.
Väga ilus koht! Romantiline ka
Väga mõnus päev puhkuseks. Palju erinevaid saunasid, hea toit, mõnusad saunarituaalid.
SAUNAVANA SUPPER!
Väga mõnus oli! ? Aitäh, et olete muusika vaiksemaks keeranud ja tore, et vähemalt ühes saunas kuuleb ka klassikalist muusikat.
Mõnus koht saunatamiseks.
Mõnus, oivaline ning värskendav
Mõnus ja hubane koht
Super
Väga mõnus! Soovitan!
Kuigi ma ei ole püsiklient, vaid 10-korra kaartide kasutaja (abikaasa muretses õhtupooliku sisustamiseks 10-korra kaardi) olen korduvalt nautinud seda ilu, mida pakuvad stiilselt sisustatud saunad, üldruumid, mõnus muusika jne. ja seda kõike alates Mustamäe Elamus Keskuse avamisest alates. Tore on näha, kuidas hoolitsetakse puhtuse ja korra eest. Suur tänu.
Olen väga rahul , väga kohe meeldis, tänan,et teil on head pakkumised.
Meeldis
Kõik oli jätkuvalt hea.
Все супер, спасибо ?
Как всегда ВСЁ СУПЕР!!!!
превосходно отдохнули с мужем!прекрасная романтическая атмосфера!
Очень хорошие бани
Замечательно. Рекомендую.
Все очень удобно и быстро. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
При любой возможности я всегда посещаю спа центр. Спасибо
Очень уютное место с разнообразным выбором бань, процедур ухода за телом, приветливыц персонал. Все очень понравилось!
все классно!
Очень все хорошо! Молодцы! Замечательные ритуалы! Браво, Elamus Spa!
Очень круто, но есть парочка нюансов, которые следует доработать. 1 WC на детской зоне вход слишком близко к ступеням, можно ногу подвернуть, рекомендую поставить дверь чтобы открывалась влево. 2 Это гнездо со столиком, которое находится прямо над лестницей, с которой стекает вода на стол, туда мало кто захочет сесть. Рекомендую сделать купол в виде какого-то декоративного зонта. А вообще нам очень понравилось, особенно то что есть касса самообслуживания.
Самый лучший спа не только в Эстонии, но и пожалуй по всей Европе. После ремонта стал ещё лучше. хочется бывать там снова и снова.
Хорошо.
Всё очень нравится!
Все отлично! Всем очень рекомендую. Приветливый, отзывчивый и профессиональный персонал. Приятно, когда тебя встречают искренней доброжелательной улыбкой. Спасибо им! Пожелания: в раздевалке хорошо-бы поставить сушилку для купальников. С уважением, Ольга.
Очень хорошее обслуживание все понравилось как всегда
Очень понравилось! Вернёмся!
Очень понравилось!!!
Всё хорошо,только тесновато.Много народу одновременно.?
Все отлично , удобно и с маленьким ребенком и для родителей в 21+
В 21+ есть такая сушилка для купальников это очень хорошо и удобно . хотелось бы чтоб такую поставили и в эламус спа.. в остальном все отлично спасибо огромное за отдых.
Замечательный отдых! Спасибо!
Очень понравилось. От души
Все было хорошо. Только мало где можно полежать на лежаках. Пока мы заказывали еду в баре, наши полотенца и халат выкинули другие посетители и сказали нечего здесь лежать
Мне очень нравится этот водный центр. Здесь есть всё для счастья, отдыха для души и тела! Всем советую. Обновлённый детский уголок приятно порадовал своим дизайном, горками и впечатлениями.
Всё очень понравилось
Первый раз покупала билет через приложение. Всё прошло очень хорошо . Быстро,понятно, просто. Времени заняло буквально 3 минуты, никаких очередей .Придя в заведение, плюс ещё 2 минуты времени. Сканируешь qr-код, получаешь свой браслетик ,и вау. Ты уже наслаждаешься процедурами Спа .Спасибо за предоставленный сервис.
Всё очень нравится и бани и бассейны и ритуалы.
всё отлично
Понравилось. но в женской раздевалке можно добавить еще хотя бы 1 фен.
Мне у вас нравиться одыхать с семьёй,поэтому мы ходим к вам постоянно.Спасибо вам!
Было круто. Расслабились, отдохнули и вышли свежими
Супер
все было супер
Замечательное место, обязательно вернусь сюда ещё.
Mulle väga meeldib teie asutus! Ma saan alati rõõmu ja täielikku taastumist. Tahaksin ära märkida töötajate tööd vastuvõtus ja kohvikus (ma ei tea nende nimesid, aga tegemist on noorte inimestega), nad on väga sõbralikud ja abivalmid ning ma tunnen kliendist hoolimist, mis on väga kena. Mulle väga meeldivad rituaalid, samuti saunameistrite töö. Viimasel ajal olen märganud, et rituaalid on muutunud rahvarohkeks, mistõttu soovitan rituaale teha korraga kahes väikeses saunas, et kõik saaksid rituaale nautida. Soovin teile jätkuvat õitsengut ja jään ootama lasteala avamist. Очень нравится ваше заведение! Всегда получаю удовольствие и полноценное восстановление. Хочется отметить работу персонала на регистратуре и в кафе (не знаю имен, но это молодые люди), очень приветливы и доброжелательны помогают и чувствуется забота о клиенте, что очень приятно. Очень нравятся ритуалы, а также работа мастеров сауны. В последнее время замечаю, что в на ритуалах стало тесно, поэтому предлагаю делать ритуалы одновременно в двух маленьких саунах, чтобы все желающие могли насладится ритуалами. Желаю дальнейшего процветания, с нетерпением жду открытия детской зоны.
Аболденное место,люблю в этот Спа захаживать,рекомкндую. Особенно,что мне лично нравится нету ограничении по времени и ритуалы в цене❤️
Всё очень понравилось!!!
все на высшем уровне
Пользуюсь давно,можно экономить.
Супер, спасибо
Всё замечательно!
спасибо, мне понравилось
Доступно, дёшево, удобно.
Обслуживание отличное,
Отличная работа! Всё быстро и чётко, мне очень нравится!
Нравится
Все очень продумано и отлично организованно
Очень хорошо.
Все отлично! Спасибо!
Всё очень понравилось спасибо. Главное что очень дружелюбно.
Все было очень круто
самый хороший спа в Таллинне но грязновато.
Очень понравилось. Буду рекомендовать друзьям!! И еще прийду обязательно.
Всё прекрасно! Персонал вежливый,чисто и интересно. Спасибо.
Замечательное место , чтоб провести время с друзьями. Были в 21+ Очень уютно , комфортно , красиво! Придём обязательно ещё не один раз ???
Хороший спа. Много бань,мест отдыха. Все нравится отличный ,вежливый персонал .быстрый и профессиональный
СУПЕР
Идеальная обстановка и красота
Очень нравится.Рекомендую!!!
Много места,чисто, красиво и хлоркой не пахнет.
интерьер стал еще более уютным! благодарим. баня и бочка на улице - прям особый колорит! рекомендуем к посещению настоятельно!
Очень поноавилось!
Самое лучшее приобретение в CHILLI - 10-кратная карта в Elamus Spa (Пн-Чт) . Каждый раз ELAMUS SPA вызывает восторг : новая зона с 3 горками, банный ритуал на 100 человек - настоящий спектакль , новые места-гнезда для отдыха и перекуса! Провели с детьми 5 часов ! 100/10 - Супер место для активного отдыха и новых впечатлений ! Спасибо !!!
немного прохладно было в Spa21+ и вода и возду...в целом впечатление хорошее.
Можно было бы и подешевле сделать акции
Все отлично, но на баре девочки не справляются с количеством заказов напитков. В коктейлях очень много льда, по напиткам минус (для цены 9,50 коктейль весь и до льда)
Здравствуйте! Меня полностью устраивает ваш спа-центр, но испорченное настроение посещением тоже бывает. Но это бывает исключительно редко, поэтому претензий не высказываю. Обслуживающий персонал у вас тоже на должном уровне, жалоб и претензий нет. Спасибо всем.
Спа отличное! Проводят церемонии. Единственный минус - это очень жирная кухня... В спа приходишь оздоровиться, а получаешь калорийную бомбу на обед..
мне очень нравится
Хороший отдых
Всё супер.Было бы ещё круче если можно было с ночёвкой в номер ?
Очень приятная атмосфера. Чисто. Разные развлечения. Вкусная еда
Буду и в дальнейшем пользоваться chilli.
Самый лучший спа в Эстонии! Самая уютная атмосфера??
Отлично провели время с семьей.
Посещаю с открытия, очень нравится, хотелось бы чтоб добавили сушку для купальников.Спасибо.
Посещение СПА прошло превосходно! Буду продолжать заплывы и пропарки.
Mulle väga meeldib, vapustavad saunad, imeline atmosfäär. Очень нравится, потрясающие бани, замечательная атмосфера
Отличный спа, за отличную цену! Всегда радуют сервисом, чистотой, интересными банными ритуалами и вкусной кухней. В общем всем рекомендую!
Всё отлично!!
Периодически пользуюсь Вашими предложениями.Мне это нравится. Ваучеры в СПА беру уже не первый раз. Хожу с удовольствием.
Самый лучший спа в Таллинне,жаль, что в районе Ласнамяэ нет такого спа.
Лучший спа !
Всё было супер! Мы были в Спа 21+. Самое главное для нас, что не было детей и ни кто не прыгал в воду. Но есть один не большой минус, который мы пережили ? Грязевую глину принесли после 14.30. А мы уходили в 15.20 уже. Поэтому этим мы насладились только 5 минут ? Ещё было бы не плохо поставить функцию чаевых девочкам в баре. Чтоб каждый желающий мог оставить им чаевые которые они бы 100% получили ? К примеру табличку, что каждый может к своему счёту добавить любую сумму чаевых, которую гость сам пожелает ?
Всё великолепно!!!
Прекрасный СПА, возвращаемся к вам снова и снова!
Ходили небольшой компанией,правда очень много посетителей было,но всё понравилось!
Всё очень нравится! Банщик весёлый с чувством юмора, провёл прекрасный ритуал! Мы остались позитивными и радостными. За барной стойкой нас тоже обслуживали отлично, парнишка там молодой всё понял и сделал наивкуснейший коктейль, мы провели там много времени, еще играл диджей очень крутую музыку. Мы с удовольствием еще вернёмся! Единственное в парилках уж очень завывающая музыка, как в деревне эстонской, не расслабляла ,а наоборот напрягала. А так супер!
Elamus Spa хорошее место для отдыха
Все очень понравилось, новая зона с детскими горками ! А также ритуалы, как в театре побывали ! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым.
Очень нравится и часто ходим... ждём ещё ваши скидки ,ваучеры на спа.
Все ок ,спасибо
Была в спа21+. Понравилось. Довольно тихо и чистенько. Есть питьевая вода. Хотелось бы написать какие то указатели, чтобы посетители не открывали двери бань без особой надобность. Можно же сначало заглянуть через стекло есть там места или нет, а не напускать воздуха. Показалось странным то, что вода в бассейне с белыми камешками( +8) теплее чем в холодном (+12) бассейне у бани в 100 .градусов. Это пожалуй единственная странность. А так всё понравилось. ..
Очень хорошо отдохнули, замечательный сервис. Рекомендуем всем желающим.
Супер
все круто, а главное чисто и аккуратно) Спасибо придем еще )
Очень понравилось:современный дизайн, хорошее обслуживание, разнообразные сауны. Рекомендую
Очинь хорошая спа мне понравилась и вернусь не один ещо рас.
ТОП
После очередного посещения Н2О в Ростове на Дону 4 балла для Эстонии 5 баллов.
Все супер
Всё очень хорошо, как всегда! Очень любим это место!
Очень нравится! Всегда рекомендуем этот отдых своим знакомым и друзьям!
Обожаю фирмуChilli.ee быстро, чётко, ясно. Рекомендую. Спасибо вашей команде
Лучшее СПА в Таллинне. ???? Являюсь клиентом с 2017года,с первого дня открытия!!!???????? Хожу каждую среду???? Советую всем своим знакомым!????????????
Чисто тепло,атмосферно,красивово
Услуга понравилась. Спасибо!
были до обновления. тогда не произвело впечатление. Сейчас это суперское времепревождение. хочу обратно!
это очень хороший отдых, а если с компанией, то можно быть весь день!
Приветливый персонал, чисто, красиво, удобно.
Как всегда супер! Ходим сами и всех своих гостей из разных стран обязательно продим в Elamus spa! Все в восторге, особенно наши американцы из Лас Вегаса ( у них там есть все, но таких спа, как Elamus 21+ НЕТ!!! Спасибо вам!!!
Прекрасное место где можно отбросить всю суету и просто расслабится. Очень поноавился ритуал в аромабане
Всё нравиться
Всё очень хорошо всем всё понравилось
Очень нравится этот спа и через Chilli преложение всегда выходить дешевле! Всегда пользуюсь вашеми предложениями.Спасибо большое!
Очень хорошо
По чаще выгодных предложений
Красиво, уютно . Доброжилательный персонал. Ритуал..... посетите и узнаете
Всё супер!
Прекрасная услуга Осталась рчень довольна ?
очень понравилось . Посещаю часто и другим советую.
Как всегда всё отлично ? хорошое место и супер персонал ?
Всё было превосходно.
Потрясающий спа! Буду приходить ещё, очень вкусная еда, спасибо вам огромное!
Отлично
приятно, качественно, современно, спасибо
Супер
Спасибо большое. Мы в восторге.
Отлично
Всё хорошо,народу конечно многовато,но в общем хорошая обстановка! Спасибо
Очень нравится Elamus Spa . Хотелось бы посещать чаще.?
Все было отлично!
Обслуживание на 10 из 10!
Спасибо отлично.
Отлично
Супер-пупер
Как всегда всё супер!!! Мы постоянные клиенты Elamus Spa???
Мне очень понравилось ваше прежложение!!! Я уже порекомендовала его своим друзьям и коллегам.
Прекрасный спать, ходим всей семьей с удовольствием и вернемся снова! Благодарим за теплый прием!
Мне очень понравилось.Буду в сегда пользоваться этой услугой.
Ходили 29.03. В целом все понравилось, но обслуживание на баре в 21+ оставляет желать лучшего(парни молодцы, а вот девушка со светлыми волосам, явно не желает работать с клиентами)
Оценка ОТЛИЧНО
Прекрасный, удобный SPA, где есть место каждому. Отдельное спасибо за все банные ритуалы!
Очень быстро и качественно оказана услуга. Как интернет магазином, так и поставщиком услуг. Мгновенная покупка и шикарнейший спа цент, всегда свежий и чистый , приятный и отзывчивый персонал. Всегда рекомендую друзьям.
Здравствуйте. На террасе покрытой льдом очень скользко. Я поскользнулся два раза и один раз упала очень сильно ударившсь. Необходимо выставить предупреждающие знаки. С уважением. Инеса Литовченко.
Жаль ,что теперь вместо 10-разового (165.-) надо покупать одноразовые по 15.- (выгоднее ,но не удобно). Продумайте пожалуйста , почему бы не за 150.-
На высшем уровне.
Я всем очень довольна. Благодарю Вас за представленные мне - пожилому человеку (9 ноября 2024 г мне исполнится 78 лет) такие положительные эмоции. Удачи Вам в Вашей работе
Чисто, уютно, расслабляющая обстановка, очень приятно проведённое время. Спасибо.
Всё отлично,нареканий нет.
Всё нравится ,спасибо за такую услугу,после тяжёлой работы это настоящий релакс
Все очень хорошо, обязательно еще прийду !
Каждый раз , когда прихожу в elamus spa,очень довольна.и летом приходила и зимой всегда прекрасно.
Замечательно
Мне очень понравилось
Всё очень хорошо,придём ещё раз!!!
Постоянно пользуюсь вашей услугой.
Всё чётко, услуга такая и есть, как о ней заявлено в предложении! Очень понравилось.
Отличное место, чтобы отдохнуть и расслабиться. Отличный комплекс бань и бассейнов на любой вкус. Персонал приветливый и доброжелательный. Рекомендую всем, кто хочет забыть о проблемах и сбросить накопившуюся усталость.
Ходить можно только на неделе или когда на улице жарко,потому что в это время мало народу,а в выходные или в праздники как селёдки в банке и это при цене 45 евро на человека,я думаю надо делать ограничения по количеству людей, все шкафчики которые там есть уменьшить как минимум на треть,но ясно что никто этого делать не будет,это бизнес,так что надо ловить удачный момент чтобы реально отдахнуть.
Все замечательно! Полное расслабление!
Очень ,все ноавитснравится ,ретуалы ,выход на улицу,
Посещаю spa elamus два раза в месяц. Я постоянный клиент. Очень довольна этим центром. Живу рядом, поэтому хожу часто. Рекомендую всем друзьям. Чисто, уютно,красиво.развлечения есть для каждого возраста.спасибо за такой чудесный spa elamus.
C удовольствием бы купила такой же пакет, по данной цене ещё несколько раз. Ранее уже пользовались подобными пакетами.
Иногда прохладно в помещении общего СПА
Спасибо, все понравилось
Великолепно отдохнули, благодарим желаем процветания!
Очень хорошее ценовое предложение. Оформление ваучера очень понятно. Спасибо!
все супер
Все понравилось, только некоторые бани были совсем холодные (турецкая например)
Очень здорово !
Очень хорошо, если хотите расслабиться, только ELAMUS SPA+21, 9 разных саун, массажи, банные ритуалы, если не хотите присоединяться ко всем, можно заказать индивидуально или с компанией, бассейн, джакузи, кафе , бесплатный вход в детскую зону ELAMUS SPA (еще 10 саун, водные аттракционы и т.д.). Приезжаю специально из Риги Very good if you want to relax, only ELAMUS SPA+21, 9 different saunas, sauna, massages, bath rituals, if you don’t want to join everyone, you can order individually or with a group, swimming pool, jacuzzi, cafe, free entry to the ELAMUS children’s area SPA (10 more saunas, water attractions, etc.). I came specially from Riga Ļoti labi, ja vēlies atpūsties, tikai ELAMUS SPA+21, 9 dažādas pirtis, sauna, masāžas, pirts rituāli, ja nevēlies pievienoties visiem, var pasūtīt individuāli vai ar grupu, baseins, džakuzi, kafejnīca , bezmaksas ieeja ELAMUS bērnu zonas SPA (vēl 10 pirtis, ūdens atrakcijas u.c.). Atbraucu speciāli no Rīgas
Отличное спа , вкусная еда , прекрасные бани, веселые горки , все замечательно !
Как всегда отлично!!! Спасибо!!
Большая территория комплекса: басейны, джакузи, сауны. Свободного места достаточно для комфортного отдыха, даже при большом количестве людей.
Семейный билет можно сделать дешевле.
Огромное удовольствие получили во время презентации горячей сауны с вениками, которую проводили Александр и Андрей. Молодцы ребята, с душой попарили и со знанием дела !
Всё понравилось, спасибо! Очень вкусный бургер ?
Спасибо большое, мне нравится у вас всё и бани и бассейн и всё устроено очень удобно для комфорта
Супер
Всё отлично!
Отлично!
спасибо, очень довольна
Прекрасный SPA в Таллине, все для комфортного отдыха и релакса!
Skatīties video
Papildu informācija
Elamus Spa atrodas blakus Männi parkam Mustamäe Elamuste Centrā pirmajā stāvā.
JAUNA BĒRNU ZONA IR ATVĒRTA un tur gaida visus mazākos spa fanu:
- 3 apsildāmās ūdens caurules, kas aprīkotas ar skaņas un gaismas efektiem
- ekzotiska džungļu vide, kas ved bērnus un viņu ģimenes aizraujošās piedzīvojumos
- unikālas putnu ligzdās esošas ēstuves, kur var baudīt gardas uzkodas un dzērienus unikālā atmosfērā, kas liek justies kā īstā putnu ligzdā







Elamus Spa ir svaigi atvērta arī visa Ziemeļeiropā unikālā jaunā mistiskā Rituāla pirts, kas spēj uzņemt 90 cilvēkus un kur notika arī Igaunijas pirmās saunmeistru Aufgussi sacensības! Šajā kino zālei līdzīgajā tvaika baudu paradīzē ir neredzēta multimediju risinājums, un, ja agrāk varēja teikt, ka labākie saunritiāli ir Elamus Spa, tad tagad ir vērts būt pašam lieciniekam, cik augstu Elamus Spa saunmeistri vēl vairāk varēja pacelt savu līmeni.


Igaunijas lielākajā spa un pirts centrā ir 22 unikālas pirtis, 6 celiņu peldbaseins (4 sporta celiņi + 2 peldēšanas celiņi), bērnu baseins, bērnu zona, pieaugušajiem paredzētā SPA 21+ zona.
Papildus dzimšanas dienu un semināru telpas, pirts bāri un iespēja baudīt daudzveidīgas procedūras un pakalpojumus no sava amata profesionāļiem (t.sk. bezmaksas saunrituāli un ūdens aerobika). Padari ādu zīdaini gludu ar jaunām atsvaidzinošām procedūrām, piedāvājumā ir shea sviests un greipfrūtu Nāves jūras sāls ķermeņa skrubis
Pilngadīgiem apmeklētājiem paredzētā SPA 21+ piedāvā relaksējušu kluso, mieru un personīgu apkalpošanu, radot unikālu pieredzi detaļu un apkalpošanas aspektā

Paliec informēts arī par Elamus Spa Facebook aktivitātēm.
Adrese:
Akadeemia tee 30, Tallinn (skatīt karti)
Elamus Spa (ģimenes spa)
E-P 10:00-00:00
SPA21+ (pieaugušo spa)
E-P 10:00-00:00
Baseins
E-R 08:00-23:00
S-V 10:00-23:00
