Viimsi SPA piedāvājumi un dāvanu kartes | Chilli

Viimsi SPA

Piedāvājumi

Ekskluzīvs spa un saunu centrs SPA18+ Viimsi SPA's
no 42.00 €
Dāvana ietver 3 stundas baudījuma SPA18+ ūdens un saunu paradīzē, kā arī peldmēteļa un saunas dvieļa lietošanu

Ekskluzīvs spa un saunu centrs SPA18+ Viimsi SPA's

Chilli Plus papildu atlaide līdz 10.21 €
Ieeja Atlantis H2O Aquapark
no 25.00 €
Dāvana ietver ieeju Atlantis H2O Aquapark

Ieeja Atlantis H2O Aquapark

Chilli Plus papildu atlaide līdz 8.86 €
Viimsi Spa relaksējošas masāžas
no 35.00 €
Piedāvājums ietver izvēlētu masāžu Viimsi Spā

Viimsi Spa relaksējošas masāžas

Chilli Plus papildu atlaide līdz 7.77 €
Viimsi SPA relaksējoša duālmasāža
79.00 €
Dāvanā 40 minūšu relaksējoša duālmasāža diviem cilvēkiem.

Viimsi SPA relaksējoša duālmasāža

Chilli Plus papildu atlaide līdz 9.81 €
Brīnišķīga skaistuma dienas SPA Viimsi SPA!
125.00 €
Piedāvājums ir spēkā vienai personai un ietver patīkami uzmundrinošu skaistuma dienas SPA paketi Viimsi SPA

Brīnišķīga skaistuma dienas SPA Viimsi SPA!

Chilli Plus papildu atlaide līdz 13.49 €
Viimsi Spa vīriešu pakete
127.00 €
Piedāvājums attiecas uz vienu personu un ietver patīkami relaksējošu vīriešu paketi Viimsi Spa

Viimsi Spa vīriešu pakete

Chilli Plus papildu atlaide līdz 13.65 €
Romantiskā dienas spa diviem ar duālo masāžu Viimsi Spa
135.00 €
Piedāvājums ietver romantisku dienas spa paketi diviem Viimsi Spas

Romantiskā dienas spa diviem ar duālo masāžu Viimsi Spa

Chilli Plus papildu atlaide līdz 14.29 €

Ievads

Viimsi SPA ir atpūta, relaksācija un piedzīvojumi visai ģimenei!

Tikai 10 km attālumā no Tallinas centra, gleznainajā Viimsi pussalā, Viimsi SPA ir daudzpusīgs spa un viesnīcu komplekss, kurā piedzīvojumu netrūkst gan lieliem, gan maziem.

Atjaunotajā Viimsi SPA saunu centrā viesus sagaida 11 dažādas saunas, vairāki baseini, burbuļvannas un relaksējošas saunu rituālu procedūras. Ekskluzīvais SPA18+, kas paredzēts pieaugušajiem, piedāvā mierpilnu atpūtu ar mājīgām saunām, privātām atpūtas zonām un īpašām spa procedūrām. Kopumā Viimsi SPA var baudīt pat 19 saunas!

Kompleksā ietilpst arī viesnīca ar 115 numuriem, mūsdienīgs sporta klubs, Viimsi Kino un Igaunijas lielākais ūdens atrakciju parks Atlantis H2O Aquapark, kur visu ģimeni gaida astoņi nobraucieni, viļņu baseins un aizraujošas ūdens atrakcijas.

Par garšas baudījumiem rūpējas Viimsi SPA bufetes restorāns un mājīgais angļu krogs Black Rose.

Viimsi SPA ir viss patīkamai atpūtai un neaizmirstamiem piedzīvojumiem vienuviet!

Atrašanās vieta

Darba laiks

Pirmdiena 09:30 · 22:00
Otrdiena 09:30 · 22:00
Trešdiena 09:30 · 22:00
Ceturtdiena 09:30 · 22:00
Piektdiena 09:30 · 22:00
Sestdiena 09:30 · 22:00
Svētdiena 09:30 · 22:00

Atsauksmes 5,0 · 371

Väga mõnus ja hea koht
Marili · 36 līdz 45
Baarist jookide/söökide tellimine oli pika ooteajaga. Teenindajat polnud väga pikalt.
Ülem · 36 līdz 45
Приятный интерьер сауна центра,классные горки!
Juri · 45+
Oleme väga tänulikud,et nii hea pakkumise saime oma tähtsal päeval. Saime nautida kõike seda mida just ootasime ♥️
Doris
Väga meeldis, lapsed 9 ja 10 aastane olid vaimustuses
Arefjeva · 45+
kõik on ok!
ILJA
Kõik läks hästi! Suured tänud. Ainule nõrk koht mis vajam kindlasti arendamist on kohvik/baar Viimsi SPA osas. Väga väike smuutide valik, toit on väga piiratud, serveeritakse kiirtoidu karpides. Õpige kuidas toitu pakub Elamus SPA, näiteks. Kõik muu on hea ja tasemel. Tänud veelkord.
Štavbonko · 45+
Kuigi vihmasel päeval oli SPA-sse palju inimesi tulnud, oli ruumi kòigile piisavalt, tuube oli piisavalt ja ka söögid tulid kiiresti. Kuskil kaua ootama ei pidanud. Kòik oli puhas ja korras.
Kerli · 36 līdz 45
Super
Svetlana
Hubane, kaunis paljude saunadega spa. Kõikjal oli vabalt ruumi ja õhku. Väga toredad saunarituaalid ka. Juba soovitasin ka sõbrale uuenenud Viimsi Spa külastust!
KÜLLI · 45+
Lastele väga meeldis.Kui poiss lasi juba enne torudest alla,siis seekord sai ka 4 aastane tüdruk selle pisiku kätte.
Sven · 36 līdz 45
oli väga mõnus. lastelastele meeldis!
Ene-riika · 45+
Väga hea kogemus oli,veetsin seal lapsega 8 pika tundi,rahvast oli vähe,hind oli hea ja saunakeskus hinna sees,supper
Jekaterina · 26 līdz 35
Mulle meeldib seal väga. Teen ühekordseid külastusi, jälgin sooduspakkumisi, kuna olen pensionär.
Heli · 45+
Kohvikus söökide tellimine väga aega nõudev, võiks olla salatid ja kiiresti müüdavate toitude valik suurem.
Mã¤gi · 45+
Üldiselt tore vaheldus. Menüü tsipa kesine ja hinnad väga kirved. Aga saunad jms on kobedad.
Harlet
Meeldib muda ja sool
Urmas
Jäime rahule, privaatne ja rahulik, kui päeval külastus ette võtta.
Marika · 45+
Kõik oli super
Tarvo · 45+
kiire teenindus, hea koht l]dvestumiseks, baaris söögi hinnad on liiga kallid !
Vladimir · 36 līdz 45
Spa väga viis! 3 tunni jooksul ei jõua kõiki saunasid läbi käia, kui basseinis mõned tiirud ujuda ka tahad. No siis tulebki uuesti minna ja jätkata sealt, kus pooleli jäi..
Jaanica
Jäin väga rahule, vaikne 18+ ala ja mõnusad saunad
Merike · 36 līdz 45
Kõik on lihtsalt suurepärane,!
Mati · 45+
Super?
Kolodchenko · 26 līdz 35
Väga tore pakkumine! Kindlasti ostaks veel.
Eda
Great value for money :-) Thank you!
Rainer
Väga hea oli, kindlasti tahaks veel tulla?☀️
Iveta · 45+
Отличная услуга, выгодные пиедложения
Alexander · 45+
Väga meeldib, käin seal sageli, plusspunkti annab see, et nad kogu aeg uuendavad ja remondivad, ilus ja hea seal.
Merike · 45+
Ülihea teenindus. Kõik meeldis. Tuleme veel kord
Borodintšik · 45+